ארוחה ב-2 מיליון ד': כך נראית העסקית היקרה ביותר בעולם

הזוג "המעושר" שיסכים להיפרד מהסכום האסטרונומי יזכה בארוחת גורמה בת 18 מנות שכוללת גם יינות מובחרים ובקבוקי שמפניה ■ צפו וגלו מה עוד תקבלו במסגרת ארוחה אחת שעולה מיליונים

אם כבר אתם עומדים להוציא 2 מיליון דולר על ארוחה, כדאי שתקבלו עבורה תמורה ראויה. וזה בדיוק מה שמסעדת Ce La Vi מסינגפור וחברת היהלומים הרוסית World of Diamonds מתכננות להציע במסגרת חווית "הארוחה היקרה ביותר בעולם".

הזוג "המעושר", אשר יסכים לשלם 2 מיליון דולר על ארוחה בת 18 מנות אשר כוללות קוויאר, אוייסטרים, יונים ומבחר יינות ובקבוקי שמפניה, יזכה לקחת איתו הביתה גם 2 זוגות מקלות צ'ופ סטיקס מזהב מרוצפים ביהלומים ובהתאמה אישית בשווי 17 אלף דולר לזוג.

בסופה של ארוחת הערב הדקדנטית הזוג יקבל מנת קינוח שבתוכה טבעת יהלום כחול במשקל 2 קראט, אשר קרויה על שם שחקנית הקולנוע ומעצבת התכשיטים ג'ין סימור.

ארוחת הגורמה היא למעשה רק הטבה עבור הזוג הנוצץ, אשר ירכוש את טבעת היהלום מראש במכירה פומבית במחיר צפוי של 2 מיליון דולר. זוג המולטי-מיליונרים יוכל להזמין מקום במסעדה במועד שיבחר וליהנות מהארוחה היקרה ביותר בעולם, כאשר המסעדה ריקה מסועדים נוספים.