צפו: מוצר חדש של LG שהפך לשיחת היום בעולם הטכנולוגיה

חברת LG חשפה בתערוכת האלקטרוניקה IFA 2016 בברלין מקרר חדש עם מסך גדול המותקן על אחת מדלתותיו, שמתפקד כמחשב ביתי לכל דבר ומריץ ווינדוס 10 ■ כל הפרטים בווידאו

חברת LG חשפה בתערוכת האלקטרוניקה IFA 2016 בברלין מקרר קונספט עם מסך גדול המותקן על אחת מדלתותיו, שמתפקד כמחשב ביתי לכל דבר ומריץ ווינדוס 10. מעבר לעובדה שמדובר במקרר איכותי עם נפח גדול, הוא מצויד בחיישנים ובמסך מגע שקוף המותקן על אחת הדלתות.

מסך המגע בגודל 29 אינץ' נפרס לאורכה של הדלת הימנית ובו ניתן למצוא את מערכת ההפעלה ווינדוס 10, כך שהמשתמשים יוכלו לגלוש באמצעותו באינטרנט, לצפות ביוטיוב, להשאיר פתקים על גבי המסך ואף להשתמש בעוזרת הווירטואלית של מיקרוסופט, קורטנה (בדומה לסירי של אפל). המסך הוא שקוף למחצה, כך שבלחיצה אחת ניתן לצפות בתכולת המקרר מבלי לפתוח אותו וב-LG מוסרים שהדבר יצמצם את איבוד הקור ב-41 אחוזים.

המסך מציג את כל הנתונים של המקרר, ניתן לכוון באמצעותו את מאפייני השימוש וגם לגלוש באינטרנט, לקרוא מתכונים מאתרי תוכן ישירות על דלת המקרר, לקבוע תזכורות במטבח ובעצם להשתמש בו כמחשב מטבח קבוע. המקרר מצויד ברמקול כך שניתן, כאמור, גם לצפות בו בווידאו, לראות הסברים של איך לבשל או פשוט להעביר את הזמן כשהסירים על הכיריים.

המקרר צפוי לצאת לשוק לקראת סוף השנה הנוכחית, או בתחילת השנה הבאה.

צרו איתנו קשר *5988