בלי לשלם ארנונה וחשבונות: בית צף חדש ב-772 אלף שקל

ה-UFO 2 שצפויה לצאת לשוק ב-2018 תתפרס על פני 3 קומות ותכלול בין השאר מטבח, חדר אמבטיה, משרד, ואפילו חדר שינה שממוקם מתחת לפני המים. צפו ביאכטה חדשה ויוצאת הדופן שנחשפה לאחרונה

זיהוי של עב"מים עשוי להפוך בקרוב לנפוץ הרבה יותר אם יצרנית המיני יאכטות האיטלקית Jet Capsule תצליח לשווק בהצלחה את היאכטה החדשה שלה. 

מדובר במעין בית צף בצורת חללית חייזרים שבנוי מקרבון פייבר ופיברגלס. קוטרה של היאכטה הקטנה, המכונהUFO סימן 2 כ-20 מטרים והיא מסוגלת להגיע למהירות מקסימלית של תשעה קשר או שישה עשר קמ"ש. כלי השיט יוצא הדופן יקבל חשמל ממערכת משולבת של פאנלים סולאריים, אנרגיית רוח וטורבינת מים, אשר תתחבר למארז של שש עשרה סוללות.

הבית הצף יכלול שלוש קומות בסה"כ, כאשר בקומה העליונה תמצאו אמבטיה חמה, משרד ומערכת שליטה, בקומה האמצעית יבנה מטבח וחדר אמבטיה ובקומה התחתונה שנמצאת מתחת לפני המים, ימוקם חדר שינה מרווח. ה- Jet Capsuleמתכננת לפתוח בקמפיין גיוס המונים דרך אתר קיקסטארטר על מנת להשיג את ההון הדרוש לבניית ה- UFO סימן 2, כאשר על פי התחזיות הוא צפוי לצאת לשוק בתחילת 2018 עם תג מחיר של 200 אלף דולר, כלומר כ-772 אלף שקלים.

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988