הנקראות ביותר

כבר ראיתם את המונולוג של לוסי אהריש שמכה גלים בעולם?

המונולוג של אהריש על הטבח בחאלב ואדישות העולם המערבי זכה תוך 3 ימים לחשיפה של עשרות מיליוני אנשים וצבר מאות אלפי שיתופים ■ הפוסט שעלה בפייסבוק שותף גם באתרים בינ"ל ובמדינות ערב ■ צפו בקטע

המונולוג של לוסי אהריש על הטבח בחאלב הפך לוויראלי גם בתקשורת הבינלאומית: ביום חמישי האחרון שודר בתוכנית "שיחת היום" ברשת  מונולוג של אהריש בשפה האנגלית, שבו דיברה המגישה על האדישות של העולם המערבי ועל חוסר המעורבות שלו בנוגע לטבח העם שמתבצע בחאלב שבסוריה.

לפי נתונים מעודכנים להיום (ב') בבוקר, הפוסט של אהריש, שעלה לעמוד "שיחת היום" בחמישי האחרון, קיבל כמעט 10 מיליון צפיות, 216,650 שיתופים ועשרות אלפי תגובות. בסך-הכול הפוסט הגיעה לחשיפה של למעלה מ-20 מיליון איש בפלטפורמות השונות ברשת.

בנוסף, הפוסט עלה גם באתרים שונים בסוריה (שבו צוטטה אהריש אומרת כי "מה שקורה בחאלב זאת שואה") ובתימן, באתר של קהילת האינדונזים באמריקה, ב"הפינגטון פוסט" הערבי, באתר "Elle" (שם ציטטו את אהריש אומרת: "נעשה זאת באנגלית כדי שאולי מישהו בעולם יקשיב לדברים") ובעמוד של השחקן ההוליוודי טייריס גיבסון ("מהיר ועצבני"), שיש לו כ-5.7 מיליון עוקבים.

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא נתח שוק וצרכנות?
נושאים נוספים בהם תוכל/י להתעדכן
נדל"ן
גלובס טק
נתוני מסחר
שוק ההון
דין וחשבון
הסיפורים הגדולים של השבוע
מטבעות דיגיטליים
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
עקבו אחרינו ברשתות