מיטב דש: אסף עזרא מונה לתפקיד יו"ר eLoan

ימשיך לכהן במקביל כסמנכ"ל השיווק והמכירות הפיננסיות במיטב דש

אסף עזרא / צלם רמי זרנגר
אסף עזרא / צלם רמי זרנגר

מיטב דש הודיעה היום (א') על מינוי אסף עזרא לתפקיד יו"ר eLoan. עזרא יכהן בתפקיד במקביל לתפקידו הנוכחי מזה 3 שנים כסמנכ"ל שיווק ומכירות פיננסיות במיטב דש.

בחודש נובמבר השנה רכשה מיטב דש את eLoan והעמיקה את פעילותה בתחום האשראי הצרכני. החברה ממשיכה לפעול כפלטפורמה שמפגישה בין מלווים ללווים (peer-to-peer) ומסתייעת בטכנולוגיה שפותחה בחברה כבסיס לפעילות מתן אשראי צרכני ממקורותיה. 

אסף עזרא, בן 43, נשוי+3, הוא בעל תואר ראשון B.A במינהל עסקים במרכז האקדמי רופין ותואר שני במינהל עסקים ושיווק מהקריה האקדמית אונו. בעשור האחרון הוא כיהן בתפקידים שונים בבית ההשקעות מיטב דש. כאמור, ב-3 השנים האחרונות הוא משמש כסמנכ"ל השיווק והמכירות הפיננסיות במיטב דש, ולפני כן שימש כסמנכ"ל שיווק ומכירות בתכלית תעודות סל מבית מיטב דש.

eLoan פועלות בתחום ההלוואות החברתיות P2P ומנוהלת על-ידי עופר כרמל. החברה פועלת מזה כ-3 שנים והצליחה לגייס אלפי מלווים ואלפי לווים. 

אילן רביב, מנכ"ל מיטב דש, מסר: "אני מברך את המינוי של אסף לתפקיד ואת הצטרפותו למנכ"ל עופר כרמל. אני סמוך ובטוח כי שיתוף-הפעולה ביניהם יוביל את eLoan לעוד הצלחות והישגים חדשים. נמשיך להיות חלק ממגמת הצמיחה בתחום האשראי החוץ-בנקאי שמהווה חלופה ממשית לבנקים".

צרו איתנו קשר *5988