אמה של ענבל אור: "עבריינים ניסו לשרוף אותה ביחד עם הבית"

יוליאן לוינסון שרד יומיים כיחצ"ן של ענבל אור - פוטר או התפטר? ■ בתוך כך דחה היום ביהמ"ש העליון את בקשות ענבל אור והחברות שבבעלותה לעכב את מכירת נכסיהן

ענבל אור עם היחצן גוליאן לוינסון/ צילום:גוליאן לוינסון תקשורת
ענבל אור עם היחצן גוליאן לוינסון/ צילום:גוליאן לוינסון תקשורת

היח"צן יוליאן לוינסון, שנשכר רק שלשום על-ידי ענבל אור כאיש יחסי הציבור החדש שלה, סיים לדבריו כל התקשרות עם אור, ולדבריו, "אני לא מעוניין להמשיך איתה בכל סוג של קשר".

לוינסון טען היום (ד'), בשיחה עם אתר "גלובס", כי מרגע מינויו הוא החל לקבל איומים על חייו. לדבריו, המאיימים, בהם גם גורמי פשיעה ובני משפחה של ענבל אור, הורו לו להתרחק מאשת הנדל"ן ולא לעבוד איתה.

לוינסון טוען עוד כי בידי ענבל אור הקלטות של בכירים במשק, אנשי עולם תחתון ואף אנשי משטרה ומשפט, הכוללים ציטוטים מפלילים של אותם גורמים. לכן, כל אותם גורמים לחצים עליו להתרחק מענבל אור, מחשש שההקלטות יתפרסמו.

לוינסון טוען כי בשלב מסוים גם ענבל אור עצמה החלה להטיח בו האשמות כאילו נשלח על-ידי אותם גורמים כדי להסתנן לחייה, לרגל אחריה ולהזיק לה. לכן, לטענתו, הוא בחר לסיים את הקשר המקצועי איתה.

לוינסון: "בהתחלה חשבתי שענבל אכן נמצאת במצוקה כלכלית ונפשית, ורציתי לעזור לה, אבל זה ממש לא צלח. רציתי להכניס פן של ניהול אישי איתה, כי היא מאוד כשרונית, אבל כשהתחלתי לקבל איומים על חיי, הבנתי שכדאי להתרחק".

ענבל אור ולוינסון פרסמו אתמול סרטון וידאו, שבו טענה אור בין השאר כי ניסו לרצוח אותה ולסמם אותה ואת ילדיה. לוינסון טען כי אור משנה תכופות לאחרונה את מקום מגוריה מחשש לחייה. לדבריו, היא נפטרה מכל הטלפונים הסלולריים שהיו ברשותה, מחשש להאזנות ואיכון.

תזכורת: זה היח"צן החדש והשנוי במחלוקת של ענבל אור

בשיחה עם "גלובס" טען לוינסון עוד כי ענבל אור הבטיחה לו שכר של 10,000 שקל עבור "הקמפיין" שהחל כאמור עם הסרטון. לדבריו, בכוונתו לדרוש ממנה 40% מסכום זה.

אמה של ענבל אור, מיכל אור, אישרה היום כי אכן הסתיימה ההתקשרות עם לוינסון. לדבריה, עם זאת, ענבל והיא פיטרו את לוינסון, לא הוא זה שסיים את ההתקשרות. לדברי מיכל אור, "הוא בחור צעיר שלא מבין עניין, והוא בא ועושה לנו תסריטים הוליוודיים (הסרטון שפורסם אתמול - י.נ). אנחנו בכלל חושבים שאכן הוא נשלח על-ידי אותם גורמים שעקצו את ענבל, ולכן פיטרנו אותו".

עוד מסרה מיכל אור: "ענבל ומשפחתה עוברים תקופה קשה, הם מאוימים על-ידי גורמים עוינים וחוששים לחייהם". היא התייחסה לטענה לניסיון ההצתה לכאורה בבית הוריה של ענבל: "הרכב של ענבל היה אצלנו בחניה, ואותם גורמים חשבו שהיא בבית שלנו. הם ניסו לשרוף אותה ביחד עם הבית. אני מקבלת כל יום טלפונים מעבריינים שמאיימים עליי, ורק רוצה שכל הפרשה הזו תיגמר".

לוינסון הבהיר: "אני לא קשור לשום משפחת פשע, ומעולם לא עסקתי בפלילים - אלה טענות-שווא. ייתכן שהיא נלחצה מרובי בנגמין, מכר שהגיע לעזור לה, אך אין לי כל קשר לעסקיו". 

 

צרו איתנו קשר *5988