הנקראות ביותר

הרצוג ליועמ"ש: להגביל את התערבות נתניהו בשוק התקשורת

ראש האופוזיציה דורש להורות לרה"מ לחדול מכל עיסוק בתקשורת עד לגיבוש ההגבלות, וזאת לאור "מעורבותו הבוטה והגסה של נתניהו בסוגיות השליטה והניהול של תאגיד השידור הציבורי ורשות השידור"

יצחק בוז'י הרצוג ובנימין נתניהו / צילום: רויטרס
יצחק בוז'י הרצוג ובנימין נתניהו / צילום: רויטרס

ראש האופוזיציה ויו"ר המחנה הציוני, יצחק (בוז'י) הרצוג, פנה היום (ב') ליועץ המשפטי לממשלה, ד"ר אביחי מנדלבליט, ולמבקר המדינה, יוסף שפירא, בדרישה להתערבותם המיידית כדי לקבוע הגבלות על ראש הממשלה בנימין נתניהו בכל הקשור למעורבותו בתחום התקשורת.

הרצוג דורש להורות לנתניהו לחדול מכל עיסוק בתקשורת עד לגיבוש ההגבלות, זאת לאור מה שהוא מכנה "מעורבותו הבוטה והגסה של נתניהו בסוגיות השליטה והניהול של תאגיד השידור הציבורי ורשות השידור".

כץ תוקף את נתניהו: "לא גוררים את המדינה לבחירות בגלל התאגיד"

loading

הרצוג כתב בפנייתו אל השניים: "התנהלותו של ראש הממשלה בימים האחרונים בנושא תאגיד השידור הציבורי ורשות השידור מעקרת מתוכן את הודעת התפטרותו מתפקיד שר התקשורת, בעקבות הבג"ץ שהוגש כנגדו על-ידי ראש האופוזיציה על רקע ניגוד העניינים בו שרוי נתניהו, שכן הוא מנצל את תפקידו כראש ממשלה על-מנת להמשיך לפעול ולהוביל מהלכים רבי-השפעה בתחום התקשורת".

בפנייה ליועמ"ש ולמבקר המדינה, שנעשתה באמצעות היועצים המשפטיים שמעון בראון וערן מרינברגב, הובהר כי אם לא יופעלו הגבלות על ראש הממשלה, הרצוג יפעל להרחקתו של ראש הממשלה מכל עיסוק התקשורת בהפעלת האמצעים הדמוקרטיים שבידו, כולל פנייה נוספת לבג"ץ.

עקבו אחרינו ברשתות
רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא נתח שוק וצרכנות?
אני מאשר/ת קבלת תוכן פירסומי מגלובס
נושאים נוספים בהם תוכל/י להתעדכן
נדל"ן
היי טק
נתוני מסחר
שוק ההון
הסיפורים הגדולים
גלובס TV
פרויקט מיוחד
✓ הרישום בוצע בהצלחה!