וריפון משיקה יחידת קופה תומכת אפליקציות בתקן EMV

ישראל נבחרה לשוק הראשון בעולם בו מושק מוצר הדגל החדש של וריפון העולמית, ה-Carbon

כרטיסי אשראי, גניבת מזומנים/ צילום: שאטרסטוק
כרטיסי אשראי, גניבת מזומנים/ צילום: שאטרסטוק

לאחר שביצעה פיילוט מוצלח בישראל, וריפון העולמית משיקה בבכורה בישראל את מכשיר הדגל שלה ה- Carbon; קופה המשלבת מסוף תשלום חכם. ה- Carbon היא למעשה מערכת ניהול חכמה המסייעת להגברת האינטראקציה עם הלקוח ושיפור חוויית הרכישה שמסייעת להגדלת המכירות. המכשיר החדש משלב עמדת מכירה עם מסוף תשלום חכם המשמש גם כצג לקוח אשר יפנה תכנים מותאמים ויציג ללקוח את פרטי העסקה שלו. לאחר ההשקה בישראל יושק המוצר גם בארה"ב, אוסטרליה, בריטניה, דרום אפריקה וקנדה.

ה-Carbon צפוי להימכר לאלפי בתי עסק בישראל כבר בשנה הראשונה להשקתו.

בהתאם לתקן ה- EMV שקיים כבר שנים בכל רחבי העולם ואומץ גם ע"י בנק ישראל במנדט מחייב, יש צורך לצרף מסוף תשלום נפרד לכל קופה, המסוגל לקרוא כרטיסים חכמים, שעליהם מוטבע שבב באופן מאובטח. מכשיר ה- Carbon החדשני מציע לראשונה פתרון אינטגרטיבי המשלב עמדת תשלום עמדת תשלום מאובטחת וקופה עם מסך מגע, במכשיר אחד. תקן EMV, התקן הגלובאלי לביצוע עסקאות בכרטיס אשראי "חכם" (בעל שבב), מהווה סטנדרט בינלאומי לקריאה ולזיהוי מאובטח של כרטיסי אשראי על ידי מסופי תשלום. מטרת התקן, לאפשר זיהוי מאובטח של הכרטיס ולצמצם מקרי הונאה. התקן מוטמע כבר ביותר מ- 70% ממסופי התשלום בעולם. ישראל היא אחת מהמדינות האחרונות לאמץ את תקן ה- EMV, והוא צפוי להיות תקן מחייב במהלך שנת 2017.

דן סופר , מנכ"ל וריפון ישראל: "הטכנולוגיה נעה בישראל במהירות והקופה, הפועלת על פלטפורמה פתוחה, יכולה לספק שירותים מתקדמים במהירות ולשפר את המכירה באמצעות חוויות אינטראקטיביות ותומכות עבור הצרכן.. השקת המוצר בבכורה עולמית בישראל היא תעודת כבוד לפעילות וריפון בישראל, מחזקת את מעמדה כמובילת חדשנות בחברה, ומפרה את פעילות הפינטק השוקקת בישראל".

צרו איתנו קשר *5988