צפו: מלון פאר לחתולים נפתח בלונדון - והוא מעורר קנאה

כזה מקום עוד לא ראיתם: הצצה למלון יוקרה שנפתח לאחרונה בלונדון ועוצב בקפידה כדי להעניק חוויה מיוחדת לחתולים שבעליהם נמצאים מחוץ לבית ■ המלון מציע בין השאר אזור ספא ועיסויים, לצד משחקים שונים ופינוקים מהמיני בר - והכול לחתולים בלבד

החלק הקשה ביותר בנסיעה ממושכת הוא להשאיר את חיית המחמד האהובה מאחור. מלון מיוחד שנפתח בלונדון יקל על החששות שלכם בנושא ואולי אפילו יעורר קנאה.

ה-Longcroft Luxury Cat Hotel Norbury הוא מלון החתולים שנפתח ביולי בדרום-מערב לונדון באנגליה, הוא מלון שעוצב בקפידה על-מנת להעניק חוויה מיוחדת לחתול שלכם.

במלון ישנן 6 סוויטות, כאשר כל אחת מהן פונה לגן פרטי המיועד למשחקים שישעשעו את חתולכם.

בעלי חתולים מודאגים ישמחו לדעת כי יקבלו עדכונים סדירים לגבי שלומו ורווחתו של החתול בזמן שהותו במלון על-ידי צוות המיומן בטיפול בכל צרכיו החתוליים.

המלון אף מספק בידור ושעשועים עבור אורחיו הפרוותיים, ואם אתם בעלי יותר מחתול אחד, ישנה אפשרות של חיבור בין הסוויטות השונות.

עבור מי שרוצה לקחת צעד נוסף בחוויית האירוח, המלון מציע לחתול יום של פינוק בספא, הכולל מסז', ניקוי עיניים ואוזניים ועיסוי כפות מענג, כולל משחקים ופינוקים מהמיני בר.

מלון הנורברי הוא מלון החתולים ה-15 ברשת מאז הקמת המלון הראשון ב-2010. המלון החדש כבר מלא עד אפס מקום לפחות עד לחג המולד, כשגם לאחרים יש להזמין מקום חודשים מראש.

צרו איתנו קשר *5988