הנקראות ביותר

חובבי רכיבה על אופניים? הנה מוצר חדש בשוק שכדאי להכיר

ה-ShredMate הוא מוצר חדשני המיועד לרוכבי אופני הרים ■ מדובר במכשיר המנטר את רכיבת האופניים באמצעות חיישנים מדויקים ומספק מידע מפורט לרוכב בזמן אמת, לרבות נתונים שיופיעו על גבי מפת מסלול הרכיבה בסמארטפון

loading

רכיבת אופני הרים הפכה בשנים האחרונות לטרנד לוהט, כאשר יותר ויותר רוכבים נראים בשטח כשהם מצוידים במיטב הבגדים והטכנולוגיות. לאלה מכם שלא חוסכים בדבר בכל הנוגע לתחביב הזה כדאי שתכירו את השראדמייט (ShredMate), מכשיר ממוחשב, ראשון מסוגו, המיועד לרוכבי אופני הרים. השראדמייט מתממשק עם הסמארטפון באמצעות בלוטות' ומנטר את רכיבת האופניים. באמצעות חיישנים מדויקים ואלגוריתם מיוחד שפותח עבור ספורט האקסטרים הזה.

המכשיר מספק מידע מפורט הכולל אינפורמציה מדויקת בכל הנוגע לקפיצות עם האופניים, שהות באוויר וגם מדידה של כוח הכבידה המופעל על הרוכב בזמן נחיתה. את כל אלה תוכלו לקבל על גבי מפת מסלול הרכיבה.

כמו כן, השארדמייט מודד את מהירות הנסיעה ומאתר באופן אוטומטי נתיבים קשים לרכיבה. השארדמייט שוקל 25 גרם והסוללה שלו מחזיקה מעמד כחצי שנה. השארדמייט נמצא בעיצומו של קמפיין קיקסטארטר וגייס כבר למעלה ממחצית הסכום הדרוש. העלות למחשב אופני ההרים הזה היא 77 דולר והוא צפוי להישלח למזמינים במארס 2018.

עקבו אחרינו ברשתות
רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא גלובס טק?
אני מאשר/ת קבלת תוכן פירסומי מגלובס
נושאים נוספים בהם תוכל/י להתעדכן
נדל"ן
נתוני מסחר
שוק ההון
נתח שוק
דין וחשבון
הסיפורים הגדולים של השבוע
מטבעות דיגיטליים
✓ הרישום בוצע בהצלחה!