הנקראות ביותר

3 עיתונאים עצמאיים יובילו תוכנית חדשה ב"רשת 13"

אור-לי בר לב, ערן הילדסהיים ותומר אביטל, שמוכרים בעיקר בשל פועלם ברשתות החברתיות, יובילו תוכנית בשם "הרשת החברתית" שתטפל בעוולות חברתיות ותשודר בפריים-טיים של רשת במהלך 2018

תומר אביטל / צילום: אוריה תדמור
תומר אביטל / צילום: אוריה תדמור

ברשת 13 נערכים להעלות בחודשים הקרובים תוכנית חדשה בשם "הרשת החברתית", שאותה יובילו 3 עיתונאים עצמאיים שמוכרים בעיקר מפעילותם ברשתות החברתיות. ל"גלובס" נודע כי בערוץ עובדים בימים אלה על תוכנית בהגשת אור-לי ברלב, ערן הילדסהיים ותומר אביטל, שתהיה בפורמט של "דוקו-אקטיביזם" ותטפל בנושאים הנוגעים לעוולות חברתיות, כשלי הביורוקרטיה ועוד.

התוכנית תעלה במהלך 2018 ואמורה להיות משודרת ברצועת הפריים-טיים של הערוץ (בין 21:00 ל-23:00), אם כי ניתן להניח שהיא לא תוביל את הרצועה באותו יום. ברשת אישרו את הפרטים.

אור-לי ברלב, 45, לשעבר עיתונאית בקול ישראל וב"הארץ", היא אחת הפעילות הבולטות של המחאה החברתית שפרצה ב-2011 וממקימי עמוד הפייסבוק "צדק חברתי - חדר המצב", שיש לו קרוב ל-100 אלף עוקבים. ברלב מובילה או שותפה למאבקים חברתיים שונים, ובשנים האחרונות היא ממובילי המאבק נגד מתווה הגז.

ערן הילדסהיים, 42, הוא יזם ומרצה בתחומי ההיי-טק, שייסד את אתר האינטרנט העצמאי "הכלכלה האמיתית". הילדסהיים הוא גם העורך והמגיש של תוכנית רדיו בשם "מכאן ומכאן" שמשודרת בתאגיד השידור "כאן", ומשמש גם פרשן כלכלי בתוכנית "היום שהיה" בערוץ 10.

תומר אביטל, 34, שימש בעבר כעיתונאי בעיתון "כלכליסט" ובתוכנית "עובדה". כיום הוא עומד בראש המיזם "100 ימים של שקיפות", ופעיל גם במסגרת "קרן התחקירים" (בה פעילים גם ברלב והילדסהיים) וב"לובי 99". לאחרונה נטל אביטל חלק בתוכנית הריאליטי "חתונה ממבט ראשון" של הערוץ המתחרה, קשת.

עקבו אחרינו ברשתות
רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא נתח שוק וצרכנות?
אני מאשר/ת קבלת תוכן פירסומי מגלובס
נושאים נוספים בהם תוכל/י להתעדכן
נדל"ן
גלובס טק
נתוני מסחר
שוק ההון
דין וחשבון
הסיפורים הגדולים של השבוע
מטבעות דיגיטליים
✓ הרישום בוצע בהצלחה!