הנקראות ביותר

מדוע ספייס ג’ט ההודית ביצעה בדיקות לצוות דייליה בעירום?

דיילות החברה טוענות כי עברו בדיקה ביטחונית פולשנית ומשפילה כשהתבקשו להוריד את בגדיהן ולהישאר עירומות לגמרי ● בחברה הסבירו כי היה חשד שאנשי הצוות שלה מבריחים כסף וגונבים ציוד השייך לחברה

ספייס ג'ט / שאטרסטוק
ספייס ג'ט / שאטרסטוק

מסתבר שגם צוותי אוויר חשופים לבדיקות מביכות בנמלי תעופה, ולא סתם - על-ידי החברה בה הם מועסקים.

הסיפור שמסעיר את הרשת מגיע מצוותי הדיילות של חברת התעופה ההודית ספייס ג'ט. הדיילות טוענות כי הן עצמן עברו בדיקה ביטחונית פולשנית ומשפילה כשהתבקשו להוריד את בגדיהן ולהישאר עירומות לגמרי. הדיילות התבקשו לרדת ממטוסים עליהן הוצבו זמן קצר לטובת הבדיקה - מה שגם הוביל לעיכובים בטיסות. הדיילות עברו בדיקות, וגם תיקיהן האישיים נבדקו לתדהמתן.

הדיילות לא חסכו תיאורים לבדיקות המביכות בסיפורים שפרסמו לאחר מכן. "משך 3 ימים שאנחנו, דיילות האוויר, נדרשנו לרדת מהמטוסים לבדיקות, להסיר את המדים ולעמוד עירומות כביום היוולדנו, כשאישה ששימשה כבודקת מטעם החברה נגעה בנו בצורה לא ראויה", כך אחד התיאורים.

אחרי שהביעו את מחאתן וזכו להד תקשורתי עולמי, הובהר בחברה כי הסיבה לבדיקות שהתרחשו לפני המראת שתי טיסות של החברה נבעו מחשד שהתעורר בחברה כי אנשי הצוות שלה מבריחים כסף וגונבים ציוד השייך לחברה ממטוסיה.

"הבדיקות הן חלק ממדיניות החברה, כמו גם ביתר חברות התעופה בעולם. האינטרס של כולם צריך להיות שנבצע את הבדיקות ונמצא את 'הכבשים השחורות' מתוך צוותי האוויר של החברה, כדי שלא נאשים דיילים ודיילות על לא עוול בכפם", נמסר מספייס ג'ט.

עקבו אחרינו ברשתות
רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
אני מאשר/ת קבלת תוכן פירסומי מגלובס
נושאים נוספים בהם תוכל/י להתעדכן
נדל"ן
גלובס טק
נתוני מסחר
שוק ההון
נתח שוק
דין וחשבון
מטבעות דיגיטליים
✓ הרישום בוצע בהצלחה!