בכיר באל על מתפטר: "עוזב בתקופה סוערת, אבל בטוח שנגיע אל חוף מבטחים"

במכתב ששלח כתב כי לאחר לבטים רבים הוא החליט לסיים את עבודתו בחברה • "זכיתי לאורך השנים ברגעים יפים של התרוממות רוח והתלהבות וגם התמודדתי ביחד עם חלק מכם עם אתגרים מורכבים", כתב במכתב הפרידה

מטוס אל על מצי הבואינג 777 / צילום: דני שדה
מטוס אל על מצי הבואינג 777 / צילום: דני שדה

מנהל התקשורת וקשרי הממשל באל על, שלומי עם-שלום, הודיע על עזיבתו את חברת התעופה. במכתב ששלח כתב כי "לאחר לבטים רבים החלטתי לסיים את המשימה שלי באל על. זכיתי לאורך השנים ברגעים יפים של התרוממות רוח והתלהבות וגם התמודדתי ביחד עם חלק מכם עם אתגרים מורכבים. גם בימים של קושי לא אבדנו תקווה והגענו עד הלום. ייצגתי את אל על בגאווה ובהתרגשות ועתה עת לנוח ולשמור על הבריאות.

מנכ"ל שופרסל אונליין צביקה ביידא הודיע על עזיבתו
ירידה דרסטית בהוצאות האשראי: באילו ערים הישראלים הוציאו הכי פחות?

"אני רוצה למסור תודה לכל המנכ"לים איתם עבדתי, מימון גונן אביגל ודינה, יושבי הראש מהם למדתי רבות, אלי דפס ועמיקם בן צבי, ותודה מיוחדת לקני (קני רוזנברג, בעל השליטה באל על, ש"ס) שבעקבות בקשתו נשארתי לתקופה נוספת.

לצערי אני מסיים בתקופה בה הספינה שטה במים סוערים מבית ומחוץ, אך אני סמוך ובטוח כי כפי שאירע פעמים רבות נגיע אל חוף מבטחים. תמיד אשאר שגריר נאמן של אל על ואנשיה המופלאים. זו לא עת לחגיגות ופרידות. נפגש בשש אחרי המלחמה".

עם-שלום חתם את מכתב הפרידה שלו בבקשה לשמור על האחדות ו"הניחו את האגו בצד, כבדו האחד את השנייה. תנו למי שמבין לעשות את העבודה כל אחד בתחומו ולפי מומחיותו וההישגים יבואו במהרה".

עם-שלום מצוי שנים רבות בחברה וכיהן בשורת תפקידים בכירים, ביניהם: ראש אגף, משאבי אנוש, ראש מטה מנכ"ל, סמנכ"ל שיווק תקשורת וקשרי ממשל.

מאל על נמסר כי "שלומי כבר תקופה ארוכה מבקש לצאת לדרך עסקית חדשה. עם פרוץ המלחמה גויס שלומי בצו 8. מאז הוא עושה לילות כימים בשירות המדינה. בשל העומס הכבד והעובדה ששירותו למדינה גובר על כל משימה אחרת, ביקש שלומי לפרוש מתפקידו. שלומי הוא חלק בלתי נפרד מאל על והוא ימשיך לסייע וללוות אותנו - איננו נפרדים".