הנקראות ביותר

מינהל הדיור ישכור ממושקוביץ 4,700 מ"ר ביד אליהו ב-16 דולר למ"ר

היקף העיסקה - כ-11 מיליון דולר * הושלם שיווק הפרוייקט בן 32,000 המ"ר

מינהל הדיור הממשלתי ישכור מיוסף מושקוביץ ושותפיו האחים קחתן את בנין המשרדים הרביעי והאחרון בפרוייקט אילון ביזנס סנטר, ליד היכל הספורט ביד אליהו. המינהל ישלם 16 דולר למ"ר לחודש, צמוד למדד, בחוזה לעשר שנים. כן ישכור המינהל מקומות חניה. היקף העיסקה לאורך התקופה, יחד עם מקומות החניה, כ-11 מיליון דולר. זוהי עיסקת שכירות המשרדים הגדולה ביותר שנעשה בת"א בתקופה האחרונה.

עם חתימת החוזה, יושלם שיווק הפרוייקט בן 32,000 המ"ר, הנבנה על מגרש שהיזמים קנו מחברת עזרה ובצרון של עירית תל אביב. מינהל הדיור הממשלתי שכר גם את מגדל המשרדים בן 18,000 המ"ר בפרוייקט, ב-16 דולר למ"ר לחודש, צמוד למדד, ל-10 שנים. מינהל הדיור הממשלתי הצליח להשיג דמי שכירות נמוכים יחסית בגלל ההיקף הגדול של העיסקה, ובשל תנאי השוק.

שלושה רואי חשבון בכירים במשרד בבלי-ברוידא, יחד עם יועץ המס ד"ר אבי אלתר, קנו בנין בן 4,700 מ"ר ב-11.15 מיליון דולר. גם סוכן הביטוח שוקי מדנס קנה בנין בן 4,700 מ"ר ב-11.15 מיליון דולר.

בנק הפועלים מממן את הפרוייקט, שהוא בין הגדולים בעיר ובארץ בענף המשרדים. מושקוביץ הוא בעל %80 בפרוייקט, והאחים עזרא ואלי קחתן בעלי %20 בפרוייקט.

הבנין שמינהל הדיור הממשלתי ישכור מרוחק ממגדל המשרדים ששכר. הצדדים לעיסקה ינסו להגיע להסכם עם בעלי הבית בבלי-ברוידא, שקנו את הבנין הסמוך למגדל, על עיסקה לחילופי בנינים.

בסיכום שתי העיסקות, שוכר מינהל הדיור כ-23,000 מ"ר בפרוייקט. בכוונת מינהל הדיור הממשלתי להעביר למקום בעיקר את משרדי מחוז ת"א של משרד החינוך והתרבות, היושבים כיום בבית הדר דפנה בשדרות שאול המלך. כן יועברו למקום משרדים של יחידות נלוות הקשורות למשרד החינוך.««מינהל הדיור ישכור ממושקוביץ 4,700 מ"ר ביד אליהו ב-16 דולר למ"ר«היקף העיסקה - כ-11 מיליון דולר * הושלם שיווק הפרוייקט בן 32,000 המ"

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
אני מאשר/ת קבלת תוכן פירסומי מגלובס
נושאים נוספים בהם תוכל/י להתעדכן
נדל"ן
גלובס טק
נתוני מסחר
שוק ההון
נתח שוק
דין וחשבון
מטבעות דיגיטליים
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
עקבו אחרינו ברשתות