הנקראות ביותר

שיא רייטינג חדש: %48.8 בממוצע ל"רשימת שינדלר"

עבר את השיאנים הקודמים, דודו טופז וטכס מלכות היופי. נקודת השיא של הרייטינג: %51.1. נתח הצפייה: %74

צפיית שיא של %48.8 (ממוצע) נרשמה לסרט "רשימת שינדלר" ששודר אתמול (ד') אצל טלעד בערוץ 2. נתח הצפייה שרשם ערוץ 2 בהקרנת הסרט הגיע ל-%74.

הסרט החל בשעה 21:00 עם צפייה של %46.7, כאשר נקודת השיא היתה בין 23:00-22:45:00, אז נרשם רייטינג של %51.1. בסרט לא שובצו פרסומות.

מטלעד נמסר, כי מדובר בשיא הצפייה של התוכניות ששודרו בערוץ 2 מאז תחילת השידורים בנובמבר 93'. השיאנים הקודמים היו תוכנית החייזרים של דודו טופז בקשת, ששודרה בינואר והגיעה לרייטינג ממוצע של %48.1, ושידור טקס מלכת היופי ממארס 98', שרשם רייטינג ממוצע של %47.2.

הקרנת הסרט היא בכורה טלוויזיונית לסרט הקולנוע של סטיבן שפילברג שקיבל 7 פרסי אוסקר. יצויין כי צפיית השיא נשמרה כמעט לאורך כל הסרט, שארך מעל ל-3 שעות.

מנכ"ל טלעד, עוזי פלד, אמר כי "אחוז הצפייה הגבוה מוכיח שקהל צופי הטלוויזיה בארץ צמא לתוכניות איכותיות".

הסרט הוא חלק מחבילת תוכניות שרכשה טלעד מחברת יוניברסל לפני כשנה וחצי, שכוללת עוד את הסרטים "אי.טי", "פארק היורה", "חזרה לעתיד", "הפלינטסטונס" ועוד סדרות טלווייה וסרטי אנימציה לילדים. החבילה עלתה 1.5 מיליון דולר. "פארק היורה" ישודר ב-6 ביוני.«אביבה קרול«שיא רייטינג חדש: %48.8 בממוצע ל"רשימת שינדלר"«עבר את השיאנים הקודמים, דודו טופז וטכס מלכות היופי. נקודת השיא של הרייטינג: %51.1. נתח הצפייה: %7

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
נושאים נוספים בהם תוכל/י להתעדכן
נדל"ן
גלובס טק
נתוני מסחר
שוק ההון
נתח שוק
דין וחשבון
מטבעות דיגיטליים
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
עקבו אחרינו ברשתות