חפץ לחברות הביטוח: "מובילטל-שיתורית מנהלת מו"מ לצירוף שותף אסטרטגי"

המכתב - עקב בקשת א.ד.י-מערכות למינוי נאמן למובילטל

"חברת מובילטל, מפעילת מערכת שיתורית לאיתור כלי רכב גנובים, מנהלת מו"מ מתקדם עם גופים בעלי יכולת פיננסית וניסיון עיסקי". כך הודיע נשיא החברה, אסף חפץ (לשעבר מפכ"ל המשטרה), במכתב ששלח הבוקר (ב') למנהלי כל חברות הביטוח. מן המכתב נראה, כי כוונתו לצירוף שותף לחברה.

במקביל, פירסמה מובילטל אתמול (א') מודעות, שבהן היא מבקשת הצעות להכנסת שותף.

מכתבו של חפץ נשלח בעקבות הבקשה שהגישה חברת א.ד.י-מערכות, בעלת %33 ממניות מובילטל, לבית המשפט המחוזי בת"א, לתת צו להקפאת הליכים נגד החברה, כפי שפורסם ב"גלובס".

חפץ כותב בין היתר למנהלי חברות הביטוח: "נשגב מבינתי ותמוה בעיני העיתוי להגשת הבקשה לבית המשפט, אך אני מעדיף שלא להיכנס בשלב זה לסיבות".

חפץ אומר, כי לחברה יש 7,000 מבוטחים, והיא הצליחה לסכל גניבות רבות של רכב. לדבריו, הוא ועובדי החברה ימשיכו להפעיל אותה ברמה גבוהה ולתת שירות לכל הלקוחות. חפץ מבקש ממנהלי חברות הביטוח, "לתת אמון בחברה גם בימים קשים אלה".

ל"גלובס" נודע, כי חברות הביטוח בודקות מחדש את ההתקשרויות שלהן עם מובילטל. החברות השקיעו למעלה מ-10 מיליון שקל בהתקנת המכשירים בכלי הרכב, ואם מובילטל לא תוכל לפעול באופן סדיר, תרד השקעתן של חברות הביטוח לטמיון.

חברת א.ד.י אומרת בפנייתה לבית המשפט, כי היא מבקשת לרכוש את יתר מניות מובילטל, לשלם לנושים %20 מחובותיה - המגיעים ל-8 מיליון שקל - ולממן את פעילות החברה בתקופת הקפאת ההליכים נגדה, אם יחליט על כך בית המשפט. לטענת א.ד.י, בעלי מניות אחרים בחברה הודיעו שהם עוזבים אותה

צרו איתנו קשר *5988