הנקראות ביותר

קבוצת הכדורגל של הפועל ת"א מצטרפת לשידורים בערוץ הקבוצות בכבלים ובלויין

לדברי אסף לוין, מנהל התוכן ועורך ראשי בערוץ הקבוצות, בחירת המנחים לשתי רצועות השידור נובעת מהרצון לזהות את התכניות באופן טוטאלי עם הקבוצה

ביום ה' הקרוב תעלה לשידור רצועת הפועל ת"א בערוץ הקבוצות בכבלים ובלויין. זאת לאחר שמועדון הפועל כתר ת"א הצטרף לערוץ הקבוצות, לצד שידורים של מכבי הונדה חיפה, ומנצ'סטר יונייטד. את רצועת השידור יגישו מנחים המזוהים עם הקבוצה, ביניהם: אלי ישראלי, אורי בנאי וקובי מחט (ערוץ הילדים).

עם הצטרפות מועדון הפועל "כתר" ת"א לערוץ, משתנה לוח השידורים והוא כולל מעתה תכניות בשידור חי, "ישראלי אדומה", תכנית אירוח בשיתוף אוהדים בהגשת אלי ישראלי ו"חי בירוק" בהגשת ערן בן זאב. התכניות ישודרו בימי רביעי.

שאר תכניות המקור שישודרו הן: "שריקת פתיחה", תכנית לקראת משחק השבת בהגשת אורי בנאי ו"לב אדום" מגזין כדורגל בהגשת קובי מחט. רצועת מכבי חיפה תכלול את: "ירוק בעיניים" בהגשת ערן בן זאב ו"לקראת משחק" בהגשת ברק רום. כמו כן, ישודרו מדי שבוע תקצירי משחקים של הקבוצות הפועל ת"א ומכבי חיפה בליגת העל.

בנוסף, משודרת רצועת מנצ'סטר יונייטד, שכוללת תכניות בלעדיות של ערוץ הטלוויזיה של מנצ'סטר יונייטד (MUTV), כולל שידור משחקים מלאים של הקבוצה בפרמייר ליג.

לאחרונה, אושר לשידור ערוץ הקבוצות בשידורי הכבלים על ידי המועצה לשידורי כבלים ולויין, והוא משודר באפיק מספר 58 בכבלים ובאפיק 54 בחברת הלויין יס. הערוץ משווק במסגרת חבילת הספורט או כערוץ בודד.

לדברי אסף לוין, מנהל התוכן ועורך ראשי בערוץ הקבוצות, בחירת המנחים לשתי רצועות השידור נובעת מהרצון לזהות את התכניות באופן טוטאלי עם הקבוצה וזאת כדי להעניק תחושת "בית חם" לאוהדי הקבוצה ולמגישים.

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
נושאים נוספים בהם תוכל/י להתעדכן
נדל"ן
גלובס טק
נתוני מסחר
שוק ההון
נתח שוק
דין וחשבון
מטבעות דיגיטליים
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
עקבו אחרינו ברשתות