אביב בניה

מרדכי אביב תעשיות בניה עוסקת ביזום ובניה למגורים,נדל"ן מניב ובעיבוד אבן ושיש.חברת מ.אביב הוקמה בשנת 1973 כחברה קבלנית לבניה שבהמשך התפתחה לכיווני נדל"ן נוספים. כיום החברה יוזמת ובונה מספר גדול של פרויקטים, ביניהם בתי מגורים מפוארים במרכז העיר ירושלים, מאות יחידות דיור במודיעין, בהר כיתרון, בפסגת זאב, בית שמש, ברמלה ובאתרים נוספים ברחבי הארץ, בסה''כ נבנו על ידי החברה למעלה מ-3000 יחידות דיור. על מנת להבטיח את איכות הבניה וכדי להקטין למינימום את התלות בספקים, הקימה החברה מפעלים לעיבוד אבן ושיש, לייצור תבניות מתכת ומפעל לייצור אלומיניום. מפעלים אלו מהווים חטיבה בפני עצמה בחברה ומספקים את מלוא התצרוכת שלה. מ. אביב נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב. יו"ר מרדכי אביב והמנכ"ל אסף אביב.

כתבות אחרונות

 
דפנה הר לב/ צילום: איל יצהר

דפנה הרלב: "ההתנפלות עלינו, הקבלנים, היא לא לעניין"

הפורטפוליו של דפנה הרלב | גיל: 60 • תפקיד: בעלים ומנכ"לית אביב גרופ

ליאת רון 15.12.2018
המגרש ברחוב ויסוצקי. 14 אלף מ"ר / צילום:  איל יצהר
מגרשים | לפני כולם

אקרו, אביב וקבוצת LR ירכשו מגרש בת"א ב-300 מ' ש'

על הקרקע ששטחה שלושה דונם, ניתן לבנות 168 דירות • מרכיב בקרקע במחיר דירה יעמוד בממוצע על 1.8 מיליון שקל

שלומית צור 11.07.2018
מרדכי אביב  / צילום: ליאור מזרחי

"אני מקווה שפרשת ענבל אור תהיה האחרונה"

מרדכי אביב, בן 87, עדיין שולט ביד רמה בחברת מ. אביב שהקים בתחילת שנות ה-70. אחרי שבנתה אלפי דירות ברחבי הארץ, היא פונה גם למחיר למשתכן: "אנשים קונים כדי לא לאבד את הזכות, ולא כדי לקבל דירה לגור בה"

שלומית צור 13.03.2017

אין גשם? יש בצורת? מבול עסקאות נדל"ן לסוף השנה

דלק נדל"ן, אספן, ביג ואלקטרה נדל"ן ניצלו את סוף השנה האזרחית להשלמת עסקאות בחו"ל ■ אביב בניה, קבוצת עזריאלי וגינדי עשו זאת בישראל

אביב לוי ומיכל מרגלית 02.01.2011
צרו איתנו קשר *5988