לילה כלכלי בחדשות - עמוד 2

סוכן חדשות
 
הערכות: המשטרה תסגור את התיק נגד העיתונאי שרון גל
זאת לאחר שלא נמצאה תשתית ראייתית נגדו ■ נגד גל, מנחה "לילה כלכלי" לשעבר, הועלו בזמנו חשדות להטרדות מיניות לכאורה
  
 
יורש לקוף: "התוכי" מביס את אלון גלזר, מאיר ברק ושלמה מעוז בתחרות תיק ההשקעות של "לילה כלכלי"
בתוך פחות מרבעון הצליח התוכי להשיג תשואה של יותר מ-20% - מעל לתשואות שהשיגו שאר המומחים המשתתפים בתחרות ■ גולש בפייסבוק: "למנות את התוכי לשר האוצר במקום לפיד" ■ באילו מניות מנצחות מחזיק התוכי?
  
 
שרון גל: "הייתי קצת שובב; במקום העבודה הבא אוריד ווליום"
(עדכון) - גל, מנחה "לילה כלכלי" לשעבר, הוא העיתונאי שנחקר אתמול בחשד להטרדה מינית ■ אמר בראיון לערוץ 2: "סוף-סוף אני יודע במה מדובר; לא חטאתי ולא פשעתי; אני רוצה לנקות את שמי ושכל הדבר הזה יהיה מאחוריי"
  
 
"לילה כלכלי": האסטרולוג הסודי של ליידרמן
אמש ב"לילה כלכלי" חשף מתן חודורב כי ליידרמן נהג להיוועץ עם האסטרולוג עמוס אהרוני "בתדירות גבוהה"
  
 
שרון גל: "עלתה בי לרגע המחשבה להתאבד"
הווידוי החושפני של מגיש "לילה כלכלי" לשעבר: המזימה של 3-4 אנשים נגדו, העיסוק במיניות שלו, המחשבה להתאבד ■ "הבנתי איזה כוח יש לי אם אעשה כזה סיפור. ירעדו אמות הסיפים ויחשבו פעמיים לפני שמקיזים את דם הקורבן הבא"
  
 
גדי סוקניק חוזר למסך: יגיש את "לילה כלכלי" בערוץ 10
יחליף את שרון גל שהתפטר לאחרונה מערוץ 10 ■ לא מן הנמנע כי סוקניק ישתלב גם בתוכניות אחרות בחברת החדשות של הערוץ
  
 
שרון גל על ההאשמות נגדו: "זה קשקושים, רכילות"
מגיש "לילה כלכלי" לשעבר התייחס להאשמות נגדו ב"אולפן שישי" בערוץ 2 ■ "אמרו עליי הרבה דברים. שיש לי פתיל קצר, שאני קצת מופרע. יש בזה משהו"
  
 
תחקיר "ידיעות אחרונות": אלה עיקרי ההאשמות נגד שרון גל
התחקיר חושף הטרדות מיניות לכאורה, צ'ט אינטימי בשם בדוי עם כתב וחשיפת הפרטים במערכת, חיטוט בחיי המין של אחרים ועוד ■ עדויות: "גל אמר לי 'אני רוצה אותך על ארבע, תרדי ארצה כלבה'" ■ גל: "ערוץ 10 עושה לי סיכול ממוקד"
  
 
שרון גל: "בחיים שלי לא הטרדתי אף אחד מינית"
מנחה "לילה כלכלי" לשעבר בראיון שישודר מחר בערוץ 2: "אמרו שמכרתי אייטמים, עבירות מס, הימורים בלתי חוקיים... יכול להיות שבן אדם עובד בחברה מסוימת 12 שנים, ופתאום כשהוא הולך יש אוסף של עבירות לכאורה שמייחסים לו?"
  
 
גל: "אני לא טלית שכולה תכלת, אבל עשו לי פיגוע מתוך קנאה"
שרון גל מגיב לטענות על הטרדה מינית לכאורה של עובדים ועובדות ■ "יש לי שגעונות, הרמתי את הקול מדי פעם - אבל יחסיי עם העובדים מעולים"
  
 
חשד במשטרה: שרון גל העלים מס והטריד מינית
מגיש "לילה כלכלי" לשעבר חשוד גם בקבלת טובות הנאה והימורים בלתי חוקיים ■ עורך דינו: "מדובר בגל של שמועות והאשמות בלתי מבוססות"
  
 
שרון גל דורש מערוץ 10: "פרסמו הודעה שתנקה את שמי"
לידי "גלובס" הגיע מכתב ששלח גל, מגיש "לילה כלכלי" לשעבר, לערוץ 10, ובו הוא טוען כי גורמים רשמיים בערוץ "תדרכו" נגדו במזיד והפיצו פרסומים שונים ושקריים על נסיבות עזיבתו את הערוץ, וכי נעשתה פגיעה בשמו הטוב
  
 
שרון גל: "אני מקווה שתוך זמן קצר האמת תצא לאור"
"אני מוצא לנכון להגיב לראשונה דווקא כאן, באופן הכי אישי, בלי מתווכים", כתב גל בדף הפייסבוק של "לילה כלכלי" ■ "אני גם מוצא לנכון לציין שעד לרגע זה אין לי מושג על מה מדובר" ■ תוהה: "מדוע איש לא נקט מהלך של השעיה?"
  
 
התפטרות שרון גל - על רקע בדיקת "התנהגות לא הולמת"
(עדכון) - הליך הבדיקה של ערוץ 10 בעניין מנחה "לילה כלכלי" עדיין לא הסתיים, אולם גל היה מודע להתנהלותו ■ שרון גל: הסיבה לעזיבתי את הערוץ - אי-הסכמה על תנאי החוזה ■ הערכות: גל השתכר כ-100 אלף שקל בחודש
  
 
שרון גל ללפיד: "פוצצת לבוחריך ממעמד הביניים את העתיד"
מנחה "לילה כלכלי": "ריקי כהן תעשן יותר מעכשיו, בשרשרת. זה מה שעושים אנשים שמבינים שעבדו עליהם ואין להם מאיפה לשלם לך עוד 8,000 שקל"
  
 
צפו בשלמה מעוז וליאת רון רבים על תוחלת החיים שלכם
שלמה מעוז התארח אתמול ב"לילה כלכלי" על רקע ההתבטאות השנוי במחלוקת שלו בנוגע לתוחלת החיים של האזרחים בארץ ■ עם תחילת הראיון התפתח עימות חריף עם ליאת רון מ"גלובס"
  
 

   123456    >

   נמצאו 95 כתבות   |   עמוד 2 מתוך 6

צרו איתנו קשר *5988