אבנר קופל הגיש הצעה לרכישת רדיו FM88 העומדת בפני סגירה

קופל מכהן כיו"ר ליגת העל בכדורסל ועומד בראש סוכנות הביטוח "אור" * גם רדיו ללא הפסקה הגישה לפני כשבוע הצעת רכישה לתחנה

איש העסקים והביטוח אבנר קופל הגיש הצעה לרכישת תחנת הרדיו 88 FM. בסוף השבוע שלח קופל מכתב רשמי למנכ"ל הזמני של רשות השידור, יאיר אלוני, ובו הציג את הצעתו לרכישה. קופל לא נקב במחיר, שייקבע תוך כדי מו"מ בין הצדדים.

מאחורי קופל עומדים משקיעים נוספים, אולם במידה והקבוצה אכן תרכוש את התחנה, קופל יהיה בעל המניות הגדול בה.

קופל מכהן בין היתר כיו"ר בית"ר, יו"ר ליגת העל בכדורסל, ועומד להיבחר לחבר במזכירות התאחדות הכדורגל. קופל אמר היום (א') בתגובה, כי במידה וירכוש את התחנה, בכוונתו לשלב בה מידע בנושאי ספורט, בעיקר בענפי הכדורגל והכדורסל. קופל עומד בראש סוכנות הביטוח "אור", האחראית בין השאר על ביטוחם של עובדי חברת חשמל.

כפי שפורסם לפני כשבוע, תחנת הרדיו האזורי רדיו ללא הפסקה 103 FM פנתה לרשות השידור גם היא בהצעה לקנות את התחנה העומדת בפני סגירה, וזאת על מנת להפעילה תוך שימור מתכונתה הנוכחית.

בשבועות הקרובים אמורה ועדת הכספים של הכנסת לדון בהמלצות ועדת דינור לרפורמה ברשות השידור, הכוללות בין השאר המלצה לסגור את תחנת הרדיו 88FM.

במכתב ששלח מנכ"ל רדיו ללא הפסקה, עידו מור, לאלוני, נכתב כי הוא מוכן להיכנס למשא ומתן מיידי על מנת לרכוש את התחנה ולהמשיך להפעילה במתכונתה הנוכחית לטובת ציבור המאזינים. עוד הוסיף מור, כי רדיו ללא הפסקה הוא דוגמה לתחנת רדיו פרטית המתנהלת ביעילות רבה ומשיגה נתוני האזנה גבוהים מתחנות ממלכתיות הנהנות מתקציבי עתק המופנים למנגנוני מנופחים ומיותרים.

מור ציין עוד, כי בכוונת התחנה להשביח את התכנים המשודרים בתחנה ולשמור על אפיון התחנה כתחנת מוסיקה איכותית. "אין ספק כי בעזרת מיקוד התכנים המשודרים בתחנה ושיווק נכון ניתן להפוך את התחנה לסיפור הצלחה בתוך זמן קצר", כתב מור.

רדיו ללא הפסקה נמצאת בבעלות קו-אופ הריבוע הכחול בבעלות דודי ויסמן, נובוסטי תקשורת בבעלות אלי עזור, רשת קלאב הוטל ובבעלות פרטית של מנכ"ל בזק לשעבר, אמנון דיק.

צרו איתנו קשר *5988