עופר רסלס תובע מיליון ש' ממיכל ינאי: זייפה את חתימתי, התגרשנו בגלל פרשת הקלטות

בעלה לשעבר של השחקנית הגיש כתב הגנה ותביעה שכנגד: "גיליתי כי התיאורים בקלטות אמיתיים"

שנתיים לאחר גירושיהם, מסלים הסכסוך בין מיכל ינאי לאיש העסקים עופר רסלס: חודש אחרי שינאי תבעה מהאקס כ-300 אלף שקל, בהתבסס על כתב התחייבות לשלם לה סכום זה, מגיש רסלס תביעה שכנגד בסך מיליון שקל, בה נטען שינאי זייפה את חתימתו על המסמך.

ינאי טענה, באמצעות עו"ד גיל בר-זהר, כי לכל אורך חייהם המשותפים היא "סבלה מנושיו הרבים" של רסלס "ומהרגלו לפזר חובות". לדבריה, הוא חתם על כתב התחייבות כלפיה, לפיו אם לא יפרע חובות למספר גופים, הוא ישלם לה פיצוי חד-פעמי בסך 65 אלף דולר. לטענתה, רסלס לא שילם אף החובות וכעת הנושים נוקטים נגדה בהליכים.

בכתב ההגנה ובתביעה שכנגד טוען רסלס, באמצעות עו"ד ד"ר יוסי כהן, כי ינאי חייבת לו כספים רבים ו"כדי להקדים תרופה למכה, זייפה מסמך שאותו הדפיסה בעצמה ועליו הדביקה ככל הנראה את חתימתו". רסלס הגיש נגדה תלונה במשטרה על זיוף כתב ההתחייבות.

רסלס מגלה לראשונה מדוע החליט להתגרש מינאי כעבור שנתיים וחצי של נישואים. לדבריו, היה זה לאחר שנודעו לו "פרטים מזעזעים לגבי אורח חייה והתנהלותה של ינאי, כפי שתוארו במה שכונה 'פרשת האורגיות והסמים של מיכל ינאי'". כוונתו ל"קלטות לוהטות" שנחשפו בתביעת באזז הפקות נגדה.

בתביעה נאמר שרסלס, "שצפה בקלטות (למעט אלה שינאי הסתירה), גילה לתדהמתו כי התיאורים בקלטות אכן אמיתיים ומהווים הוכחה לאורח חייה ולהתנהגותה בחיי היום יום". לדבריו, "רב היה הזעזוע שלו כשצפה בקלטת שבה התרברבה בפני חברותיה כי כל מטרתה ביחסיה עימו היא ניצול כספי".

לטענתו, ינאי נבדקה ביוזמתה בפוליגרף בניסיון להכחיש את תוכן הקלטת, אולם אחרי שעות ארוכות במכון "וניסיונות חוזרים ונשנים היא כשלה בבדיקה".

רסלס טוען שאחרי גירושיהם בספטמבר 2005 הם חתמו על הסכם גירושין ויחסי ממון והסכם ספציפי לגבי ביתם בבוורלי הילס. סוכם שהם יפעלו למכירת הבית, ששוויו הוערך בכ-2.8 מיליון דולר, וכשינאי תקבל את תמורת המכירה היא תעביר לו את חלקו. אלא שינאי, לדבריו, "מכרה את הבית המשותף לבדה, שלשלה את התמורה לכיסה, ועד היום מסרבת להעביר מסמכים שילמדו על הסכומים שקיבלה".

כעבור חצי שנה, טוען רסלס, הוא הופתע לקבל מינאי מכתב התחשבנות, שלדבריו מנוגד להסכמים. לפי ההתחשבנות שערך, היא חייבת לו 355 אלף דולר בגין מכירת הבית, אך עד כה שילמה רק 200 אלף. טרם הוגש כתב הגנה שכנגד. (ת.א. 53934/07).

צרו איתנו קשר *5988