מובידום חתמה על חוזה עם עיריית וולפסבורג ב-20 מיליון יורו עד 2011

החברה פיתחה אפליקציה לשירותי חניה מהסלולר * המנכ"ל, שלמה זיטמן: "זו יריית הפתיחה שתסמן את המשך פעילותנו בגרמניה ובמדינות נוספות"

בשבוע שעבר חתמה חברת מובידום על הסכם להטמעת מערכת ה-PaNGo שלה וולפסבורג שבגרמניה. ההסכם, שעל פיו תיישם וולפסבורג את אפליקציית שירות החניה הסלולרי של החברה, ייערך עד לשנת 2011 והתמורה עבורו מוערכת בכ-20 מיליון יורו.

שירות PaNGo של מובידום מוכר לחלק גדול ממחפשי החניות בישראל. השירות מאפשר תשלום עבור החניה באמצעות הטלפון הסלולרי, קיצור דרך משמעותי עבור מי שמנסה לתור אחר חניה בערים הגדולות. באפליקציה שבנתה החברה מקלידים את מספר הרכב, את תקופת החניה הרצויה ואת סוג החניה (כחול לבן, תושב וכו') והתשלום נגבה סלולרית. כך ניתן לשלם על חניה ללא כל כלי עזר ייחודי (כגון מדחן או כרטיסי חניה) וגם ניתן להאריך את משך החניה מבלי להגיע כלל לסביבת הרכב או להזמין את החניה לפני שיוצאים לדרך. השירות מיועד לחניונים, שירותי מסחר לנהגים ולבעלי העסקים סביב מקום החניה, ומקודם בשיתוף עם העיריות ומפעילי החניונים.

העסקה בגרמניה מבשרת, לדברי החברה, חזון גדול לגבי שוק החניה האירופאי: "החתימה על שיתוף הפעולה עם עיריית וולפסבורג מהווה צעד חשוב בכניסה רחבה יותר לשוק האירופי והוא נעשה בשיתוף פעולה עם גורמים מובילים בתעשייה המקומית", מסרה החברה, "חברת Wolfsburg AG (חברת בת של פולקסווגן ושל עיריית וולפסבורג) תפעל יחד עם מובידום והעירייה כדי לקדם את השירות והשימוש בו בעיר".

לדברי שלמה זיטמן, מנכ"ל מובידום: "יריית הפתיחה בעיר וולפסבורג תסמן את המשך פעילותינו בגרמניה ובמדינות נוספות. ידוע כי 20%-30% מעומס התנועה במרכזי הערים הגדולות בעולם נוצר בגלל 'מחפשי חניה'. הזמנת מקום חניה בחניונים מסודרים כבר מהבית ותכנון מסלול הנסיעה יצמצמו את העומסים". "

צרו איתנו קשר *5988