רוממה ברשת: שידורים חיים של חדשות ערוץ 1 יועברו בוואלה

משה גביש, יו"ר רשות השידור, אמר: "אנו חושבים שאחד מתפקידיו של השידור הציבורי בכלל ובעת הזאת בפרט, הוא להעביר את שידורי האקטואליה והחדשות של הערוץ הראשון לכל בית בישראל אם באמצעות מקלט הטלוויזיה ואם באמצעות האינטרנט והסלולר"

ערוץ 1 התחיל להפנים את חשיבות האינטרנט. חדשות הערוץ חתם על הסכם שיתוף פעולה עם וואלה, שבמסגרתו יועברו שידורים חיים של מהדורות החדשות הטלוויזיוניות של הערוץ, ומגוון רחב של כתבות חדשותיות שיהיו זמינות לצפייה כל הזמן.

כך, לדוגמה, משדרי החדשות של הערוץ הראשון, ובראשם מהדורת "מבט"- בהגשתם של ינון מגל ומירב מילר, ישודרו בוואלה מדי יום, בשילוב כתבות נבחרות וקטעים משידורי הערוץ, ויתווספו לחדשות הוידיאו העצמאיות שמייצרת וואלה. כמו כן, מהדורות מיוחדות ושידורים מתפרצים של הערוץ ישודרו באתר כך שבסיקור אירועים מיוחדים, כמו הלחימה בדרום ומערכת הבחירות שתתקיים בפברואר, יקבלו הגולשים כיסוי און-ליין.

משה גביש, יו"ר רשות השידור, אמר: "אנו חושבים שאחד מתפקידיו של השידור הציבורי בכלל ובעת הזאת בפרט, הוא להעביר את שידורי האקטואליה והחדשות של הערוץ הראשון לכל בית בישראל אם באמצעות מקלט הטלוויזיה ואם באמצעות האינטרנט והסלולר. כחלק מהרחבת השירות לציבור הגענו להסכם עם וואלה, אשר באמצעותו נוכל להגיע לכל דורש וללא תוספת תשלום, על מנת שכל אזרחי המדינה יוכלו להתעדכן בנעשה מכל מקום ובכל שעה".

אילן ישועה, מנכ"ל וואלה, הוסיף: "שידורי מחלקת החדשות של הערוץ הראשון הינם תוספת לעבודה השוטפת של וואלה! חדשות, ובכך נותנים מענה שלם לקהל הגולשים, במיוחד בימים טרופים אלה".

צרו איתנו קשר *5988