האחים הפדופילים שלומי ואורן קורידו יעברו היום סירוס כימי

האחים קורידו הורשעו בעבירות של פדופיליה, ריצו את עונשם ושוחררו, אך במהרה נעצרו שנית בחשד שביצעו מעשים מגונים בנער בן 14 ■ מאז הם פנו לרשויות בבקשה לעבור סירוס כימי שימנע מהם לתקוף שוב

חדשות 2 ב - MAKO / לחדשות 2 ב - 'רשת'

מזה חודשיים מסתובבים האחים הפדופילים שלומי ואורן קורידו חופשיים מחוץ לכתלי הכלא. דבר לא עוצר מבעדם לשוב לסורם ולפגוע בילדים קטנים. מאז ששיחרר אותם בית המשפט לביתם בחיפה, הם פנו לרשויות בבקשה לעבור תהליך סירוס כימי. אבל רק היום (ג'), לאחר התערבות של ענבר דותן וצוות התכנית "אמא עצבנית" ברדיו חיפה, הם יחלו את ההליך שיימנע מהם בתקווה מלתקוף שוב.

שני האחים הורשעו בעבר בביצוע עבירות פדופיליה באזור המרכז. הם ריצו את עונשם, שוחררו ועברו צפונה, אבל במהרה נעצרו שנית בחשד שביצעו מעשים מגונים בנער בן 14 בשכונת הדר.

העיתונאית טלי ליבמן מ"רדיו חיפה" מלווה אותם החל מהרגע שקבע בית המשפט השלום בחיפה כי אין להחזיקם במעצר. הם סיפרו לה על רצונם לחדול ממעשיהם, ושיתפו אותה בתסכולם ההולך וגובר מההליך הבירוקרטי המייגע, שבסופו הגיע האישור המיוחל.

הליך ארוך ותופעות לוואי הורמונליות

החל מהיום, ופעם בחודש, יגיעו שלומי ואורן לקופת-חולים ויקבלו זריקה שאמורה לדכא את היצר המיני שלהם. מדובר בהליך רפואי ארוך-טווח שיכול להראות תוצאות רק לאחר שנים. בעוד שנה מהיום יאבחן אותם פסיכיאטר, שיקבע האם אכן היצר המיני שלהם דעך.

האחים עצמם הביעו סיפוק מההחלטה, ולפני שבוע חתמו על מסמך לפיו הם מבינים את התהליך ומודעים להשפעות הלוואי שלו. בין היתר הוסבר להם כי הם עלולים לסבול מהפרעות הורמנליות הכוללות הגדלת חזה, אובדן וצמיחת שיער.

פרקליטם של השניים, עו"ד טל פפרני, אמר בתגובה לפניית חדשות 2 באינטרנט כי הוא אינו מכיר את חיי לקוחותיו בזמן שאינו מטפל בהם. עם זאת, פפרני ציין כי הוא מאחל לשניים בהצלחה.

צרו איתנו קשר *5988