האישה שזרקה ואיבדה מזרן שבו החביאה אמה מיליון דולר: "יכול היה להיות יותר גרוע; דודו טופז היה מתחלף איתי בכיף"

הבת: "אני בן אדם אחראי, אבל 12 שעות לא נפל לי האסימון; התעוררתי לצרחה" ■ מפעילי הדחפורים באתר הפסולת: "כל המזרנים שהגיעו היו כבר חתוכים לגמרי"

"הלב בוכה, אבל יכול היה לקרות משהו יותר גרוע. יכולנו להידרס בתאונת דרכים או לחלות במחלה ממארת. אני גם לא דודו טופז, למשל. הוא היה מתחלף איתי בכיף, תסכים איתי". את הדברים הללו אמרה הבוקר לגלי צה"ל (ד') ענת, האישה שסיפורה פורסם הבוקר ב"ידיעות אחרונות", ואשר החליטה להפתיע את אמה במזרן חדש. רק חצי יממה אחרי שזרקה את המזרן הישן הבינה את הטעות המרה שעשתה: במזרן הוחבאו מיליון דולר של אמה, במזומן.

"שמתי את המזרן הישן למטה בעזרת מוביל רוסי, שעשה עבודה נהדרת. הייתי נורא עייפה וסבלתי מכאבי גב", סיפרה האישה. "התעוררתי בבוקר לצרחה. 12 שעות לא נפל לי האסימון. אני דווקא בן אדם אחראי".

"ביליתי 3 שעות בחירייה בתוך ערימות הזבל, ואחר-כך באתרים אחרים. אני בטוחה שמישהו כבר מצא את זה שם, אני לא תולה הרבה תקוות", המשיכה, וסיפרה: "כשהגעתי לאתר "אפעה" ליד ים המלח, מפעילי הדחפורים אמרו שהמזרנים שהגיעו היו כבר חתוכים לגמרי. לא קרועים, אלא חתוכים ממש. היה מאד קל לזהות שיש בפנים כסף".

"אם חלילה המוביל הרוסי הוא זה שמצא את הכסף כשהוריד את המזרן - שהיה לו לבריאות. הוא איש מאד מבוגר. אמנם אני מאמינה לו כשהוא אומר שזה לא הוא, אבל אם כן - שמחה שזה הגיע אליו", אמרה האישה. "ברור שאם האנשים באתר ימצאו את הכסף אתרום חלק ממנו - גם להם וגם לילדים נטושים".

צרו איתנו קשר *5988