ערוץ 1 חוזר: ישדר הערב את המשחק בין בית"ר ירושלים להפועל ת"א

המו"מ בין ההתאחדות לכדורגל לבין רשות השידור לגבי שידור המשחק המרכזי בליגת העל הניב בינתיים הסכמה רק לגבי המחזור הראשון ■ HOT ו-yes עדיין לא ויתרו על המשחק המרכזי

ערוץ 1 חוזר לבמה המרכזית של ליגת העל, כשישדר הערב (ב') את המשחק המרכזי בין בית"ר ירושלים להפועל תל-אביב. מדובר על המשחק שישלים את המחזור הראשון בליגה.

עם זאת, סוגיית שידור המשחק המרכזי לעונה כולה עדיין לא נפתרה, אחרי שבתום פגישה בין אנשי ההתאחדות לכדורגל לבין רשות השידור שהתקיימה אתמול נותרו פערים כספיים בין הצדדים.

בשלב זה ההחלטה היא שהערוץ הראשון ייקח על עצמו את שידור המחזור הראשון בלבד. בתוך כך נקבעה פגישה למחר בין מנכ"ל רשות השידור לבין אנשי ההתאחדות לכדורגל, בניסיון לסיים את המשא-ומתן בעניין המשחק המרכזי.

מי שעדיין נמצא בתמונת המשחק המרכזי הן החברות HOT ו-yes, שעדיין לא ויתרו על הרעיון לשדר העונה את ליגת העל.

בהתאחדות לכדורגל היו מעדיפים את הפלטפורמה של חברות הכבלים והלוויין, מתוך הנחה שההפקה בערוץ הספורט - שם מתוכננים השידורים - תהיה באיכות גבוהה יותר מזו של הערוץ הראשון.

בנוסף, בהתאחדות מעוניינים בפלטפורמה של ערוץ הספורט גם בגלל האפשרות לשדר בשיטת היי דפינישן, דבר שלא קיים נכון לעכשיו בערוץ הראשון.

את המשחק מאצטדיון טדי (20:30) ישדר עמית הורסקי, ולצדו הפרשן דני נוימן. בעמדת ההגשה יובילו את השידור בוני גינזבורג ואבי רצון.

צרו איתנו קשר *5988