פיצ'ר חדש של גוגל יבטיח שהמייל נשלח לאדם הנכון

הפיצ'ר החדש, הנקרא Got the Wrong Bob, פותח במרכז המחקר ןפיתוח של החברה בישראל, כחלק מפרויקט נרחב יותר עליו עובדים 6 מהנדסים ישראליים

ענקית האינטרנט גוגל הודיעה אתמול (ג') על השקת פיצ'ר חדש במסגרת שירות הדואר האלקטרוני שלה Gmail, המבטיח כי הנמען אליו שולחים את המייל הוא אכן האדם שאליו התכוונו מראש.

הפיצ'ר החדש, הנקרא Got the Wrong Bob, פותח במרכז הפיתוח של החברה בישראל, כחלק מפרויקט נרחב יותר עליו עובדים 6 מהנדסים ישראליים.

פיצ'ר זה הוא חלק מסדרה שמוצעת למשתמש במסגרת Gmail Labs, מעבדת הפיתוח של שירות הדואר של גוגל, המפתחת תוספים לדואר האלקטרוני - חלקם הכרחיים, חלקם ניסיוניים וחלקם למטרות הנאה.

על מנת למצוא את הפיצ'ר הזה יש ללחוץ על אייקון המבחנה הירוקה המופיע בחלקו העליון של מסך הממשק ולהפוך אותו לאקטיבי, או ללחוץ על לשונית ה"הגדרות" (Settings) ולבחור בלשונית "מעבדות" (Labs).

תחת הקטגוריה של "הפחתת בושה" ניתן, לדברי גוגל, למצוא את האפשרות לעשות Undo - ולבטל שליחת הודעה תוך 10 שניות ממועד השליחה; Mail Googgles, המאפשר למשתמש להגדיר שעות מסוימות (בדרך כלל שעות הלילה) שבהן יוכל לשלוח הודעה רק אם יצליח לענות על מספר שאלות מתמטיות, במטרה לבחון אם הוא במצב כשיר לשלוח את המייל, ופיצ'ר שמוודא כי אכן צורף מסמך למייל.

"בנקודה מסוימת הבנו כי הרבה מבוכה יכולה להימנע על-ידי השקת תוסף שיסייע לזהות טעויות בכתובות המייל, טרם לחיצה על כפתור ה'שלח", כתבו מנכ"ל מרכז המחקר ופיתוח של גוגל ישראל, פרופ' יוסי מטיאס, והמהנדס ארי ליכטברג, בפוסט שהעלו לבלוג של החברה.

צרו איתנו קשר *5988