הנקראות ביותר

איך מרוויחים באופציות דיגיטליות? מדריך

כך תנצלו את התנודתיות בשווקים להשגת רווחים מהירים - 70% תוך פחות משעה - תוך שימוש במערכת המאפשרת מסחר ישירות מהגרף

מתברר שאפשר להרוויח לא מעט, גם בתקופה שמתאפיינת בתנודות יומיומיות. האופציות הדיגיטליות, שהושקו בישראל לפני יותר משנה, מספקות מענה מדויק ופשוט לצרכים של משקיעים אפשרות להרוויח 70% מכל תנודה קטנה בשער הדולר, במדד ת"א 25, במחיר הנפט, במניית טבע ועוד.

כל מה שנדרש מהמשקיע כדי להרוויח 70% זה לחזות נכון את כיוון השוק, אפילו אם המניה, המטבע, הסחורה או המדד בהם השקיע עולים או יורדים בשבריר אחוז.

הדמיון שלך כבר התחיל לעבוד? הגיע הזמן שתכיר את etrader.

האופציה הטובה ביותר להרוויח
etrader היא זירת מסחר מקוונת באופציות דיגיטליות, שתוכננה בצורה ידידותית ונוחה להתמצאות.
העקרון הוא פשוט: etrader מאפשרת לך לבצע השקעות קצרות או ארוכות טווח וליהנות מתשואה של עד 70% על חיזוי נכון של כיוון השוק, אפילו אם מדובר בשינוי מזערי בלבד.

האופציות של etrader בנויות כך שלא תצטרך להטריד את עצמך בשאלה מתי לממש והאם יהיה קונה בצד השני. לכל האופציות מועד פקיעה קבוע מראש ותשואה קבועה מראש. רכישת האופציות מתבצעת בלחיצת כפתור. זה עד כדי כך פשוט.

עד היום המסחר באופציות דיגיטליות, שנהנה מפופולריות גדולה בעולם, היה אפשרי רק לסוחרים כבדים. etrader הצליחה לפתח נוסחה מהפכנית שהופכת את כלי ההשקעה האלה לזמינים לכל משקיע בישראל. כל מה שצריך לעשות זה להיכנס לאתר בכתובת www.etrader.co.il, למלא טופס הרשמה קצר ולהתחיל להרוויח.

קל להבין, קל להרוויח
כשתיכנס ל-etrader, תגלה שהוא מדבר איתך בשפה פשוטה וקלה להבנה.
בשלב הראשון, בחר באיזה נכס אתה רוצה להשקיע, מתוך רשימה של נכסי בסיס, כגון: דולר/שקל, יורו/דולר, מדד תל אביב 25, FTSE , Nasdaq, מניות טבע, פועלים, זהב, נפט וכד'. לצד כל נכס בסיס תמצא את שער הבסיס שלו.

בשלב השני תתבקש לבחור באחת מבין שתי אופציות דיגיטליות, call או put, המבוססות על ההערכה שלך לגבי מגמת המחיר של נכס הבסיס בעוד שעה, בתום יום המסחר, בסוף השבוע או בסוף החודש. הצלחת לחזות נכון את מגמת המחיר? השגת תשואה של 65% עד 71%! לא רע בשביל חצי דקה עבודה.

גם אם לא חזית נכון, ב- etrader שומרים על הכסף שלך. בכל רכישה של אופציה, אתה נהנה באופן אוטומטי מאופציה הפוכה, ללא תמורה, שמגנה על 15% מגובה ההשקעה שלך.

חדש ב-etrader: מערכת מסחר ישירות מהגרף
מערכת המסחר המתקדמת Profit Line שהשיקה etrader באוקטובר 2009, מספקת חויית מסחר משודרגת. בין תכונות המערכת: מסחר ישירות מהגרף, תצוגה בזמן אמת של רווח משוער, שידור ויזואלי של תנודות השוק.

מערכת המסחר החדשה מאפשרת ללקוחות האתר לעקוב באמצעות גרף אחר מצב האופציות הפתוחות שלהם יחסית לתנודות השוק, לקבל מידע שוטף ועדכני על הרווח המשוער, לקנות אופציות נוספות ישירות מהגרף כל זאת בממשק גרפי איכותי, ידידותי וקל לשימוש.


למעבר לאתר לחץ כאן

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
נושאים נוספים בהם תוכל/י להתעדכן
נדל"ן
גלובס טק
נתוני מסחר
שוק ההון
נתח שוק
דין וחשבון
מטבעות דיגיטליים
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
עקבו אחרינו ברשתות