ה-DNA של הקצין החשוד באונס צעירה תואם לממצאים על גופה

הוסר חלקית צו איסור הפרסום על פרשת מאבטח הרמטכ"ל החשוד באונס: ממצאי ה-DNA שנלקחו מזרעו תואמים לממצאים על הצעירה ■ המשמעות: הקצין יואשם ככל הנראה באונס ■ עורכת דינו: "הוא דבק בגירסתו"

חשדות המשטרה לגבי מעורבותו של מאבטח הרמטכ"ל לשעבר בניסיון אונס של צעירה בנמל תל-אביב מקבלות הבוקר (ה') חיזוק משמעותי. תוצאות בדיקות ה-DNA שנערכו לקצין תואמות את הממצאים שנמצאו על גופה של המתלוננת. צו איסור פרסום עדיין מוטל על פרטיו ותמונתו של החשוד.

במשטרה אומרים כי ההתאמה בין דגימת הזרע שנלקחה מהמאבטח ובין הממצאים בזירה מלמדת כי החשוד בא לסיפוק מיני כתוצאה מהתקיפה, ולכן ייתכן שהוא יואשם באונס הצעירה ולא בניסיון אונס בלבד.

החוקרים: "הוא לא פראייר"

אמש (ד') הטיחו החוקרים בחשוד את המידע לפיו יש התאמה ב-DNA, אך זה ממשיך להכחיש את מעורבותו באירוע. "הוא לא פראייר בכלל", סיפר אחד החוקרים, וציין כי על החשוד ניכר ניסיונו כלוחם יחידה מובחרת ואיש שב"כ לשעבר. "הוא יודע לתת את התשובה שהוא צריך בזמן שהוא צריך. הוא נוקשה ולא נשבר אפילו לרגע".

פרקליטיו של החשוד, עוה"ד בני וקרן נהרי, אומרים כי מרשם ממשיך לדבוק בגירסתו. "הנוהג הוא שחומר החקירה חסוי לחלוטין עד להגשת כתב האישום", ציין עו"ד נהרי. "עצם העובדה שהחומר נמצא בידי התקשורת ולא בידי מי שמייצג את הנאשם - עצוב בעיניי".

הארוסה: ראשי מורם

למרות הממצאים האחרים שנמצאו בזירה, מסרבת ארוסתו של הקצין, עמו היתה אמורה להתחתן בעוד יומיים, להאמין כי הוא קשור באיזשהו אופן לאונס. "אם המתלוננת לא זיהתה אותו - יכול להיות שזה מישהו אחר עשה לה את זה, והשוטרים התרכזו באהוב שלי, שהיה במקום הלא נכון בזמן הלא נכון", היא מסבירה.

על ההיכרות ביניהם היא מספרת בחיוך. "הכרנו כשהיינו בני 19, והיתה בינינו אהבה ממבט ראשון. כמה שנים אחר-כך נפרדנו למשך 4 שנים כי היינו צעירים, וחזרנו לפני כשנה וחצי", כך לדברי הארוסה. מאז הם ביחד, ולאחרונה אף החליטו להינשא זה לזה. "עברנו לגור ביחד, והאהבה בינינו פרחה. הוא הבעל המושלם בשבילי - בן הזוג המושלם".

לדבריה, היא לא הופתעה מכך שהמתלוננת לא זיהתה את תמונתו של בן-זוגה במסדר הזיהוי. "אני יודעת שזה לא הוא. בשבילנו זה היה ברור, וכרגע אין הוכחות. אני לא מאמינה למה שאנשים מספרים. אני והמשפחה שלו מכירים אותו, ועובדה שהמתלוננת לא זיהתה אותו במסדר".

עד שתתברר אשמתו או חפותו, היא מצהירה כי תעמוד לצדו לכל אורך הדרך. "קשה לי מאד עם העניין של ביטול החתונה, זה היה חלום בשבילי להתחתן איתו", אומרת ארוסתו של החשוד. "אני מאוכזבת שהחתונה נדחתה, אבל היא לא התבטלה - היא נדחתה, ואין לי על מה להיות מובכת, אני ובן-זוגי לא עשינו שום דבר רע. אני יושבת פה בראש מורם".

צרו איתנו קשר *5988