עוברי אורח באשדוד גנבו את הפיצה לשליח שנפגע בתאונה

שליח הקטנוע שנפצע אמש בתאונה באשדוד ואנשי שירותי החירום שטיפלו בו לא יכלו להאמין למראה עיניהם: לאחר שהחליק שליח הפיצה עם קטנועו, הגיעה למקום מספר נערים שגנבו את משלוח הפיצה שהיה בקטנוע ■ לאחר מכן אף תקפו את אנשי "איחוד הצלה"

גם נפצע וגם נשדד: שליח פיצה על קטנוע שהחליק אמש ברובע ז' באשדוד לא האמין למראה עיניו - בזמן שצוותי ההצלה טיפלו בו, החלו צעירים "לרוקן" את הקטנוע מתכולתו. "בלי בושה הם לקחו את הפיצה והשתייה וניסו לברוח", סיפר לאתר "אשדוד.נט", המביא את הסיפור, אחד מעדי הראיה לאירוע.

השליח נפצע בעקבות ההחלקה באורח קל-בינוני. צוותים של איחוד הצלה דרום ומד"א, שהוזעקו לזירת התאונה, מצאו אותו כשהוא סובל מפגיעה בחזה ובגפיים. הוא טופל במקום ופונה להמשך טיפול בבית החולים ברזילי באשקלון.

אך בזמן שצוותי ההצלה טיפלו בשליח הפצוע, החליטה חבורת נערים "לרוקן" את תכולת הקטנוע. הנערים החלו לחטט בארגז והוציאו ממנו את הפיצה החמה והשתייה. "פתאום אני רואה מספר נערים מחטטים בציוד של השליח ולוקחים את הפיצה והשתייה לעצמם", סיפר כונן איחוד הצלה דרום שהיה בזירת התאונה.

אחרי הפיצה - ניסו לגנוב מירס

אותו כונן ניסה לשאול את הנערים לפשר מעשיהם, אך אלה בתגובה החלו לתקוף אותו ואף ניסו לגנוב את מכשיר המירס שלו. כוננים נוספים שהבחינו במתרח הצליחו להבריח את הצעירים. "היו שם שוטרים, ניגשתי אליהם ואמרתי להם שהנערים מנסים לגנוב דברים מהאופנוע ששוכב על הרצפה. ושמישהו צריך להשגיח על האכוש של הפצוע בתאונה", סיפר איש איחוד הצלה.

"לאן הגענו"? הוא שואל. "אדם נפצע בתאונה ואפשר לומר שהוא נשדד בעודו מקבל טיפול בזירת התאונה".

צרו איתנו קשר *5988