יהודה לנקרי חוזר למירוץ לתפקיד יו"ר חדשות ערוץ 2

לנקרי משמש כיום כיו"ר דירקטוריון החברה, והוא עשוי כעת להמשיך לקדנציה נוספת ■ מנכ"ל פרטנר לשעבר, דוד אבנר, ביקש למשוך את מועמדותו לתפקיד

ד"ר יהודה לנקרי חוזר למירוץ לתפקיד יו"ר דירקטוריון חדשות ערוץ 2. ל"גלובס" נודע כי למרות החלטה מוקדמת להחליפו, בעקבות פניות שהגיעו למועצת הרשות השנייה תיבחן האפשרות כי לנקרי יישאר בתפקיד.

לנקרי משמש בתפקיד קדנציה אחת, ולא נמצאו ליקויים בתפקידו. על-פי ההערכה, גם הוא יוזמן להופיע בפני ועדת האיתור שדנה בימים אלה במינוי.

שמות נוספים

בתוך כך נמשכת הפעילות של איתור המועמדים לדירקטוריונים של חדשות ערוץ 2 וחדשות ערוץ 10. לידי "גלובס" הגיעו גם שני שמות נוספים של עורכות הדין תמי רווה ורחל דון יחיא.

השתיים מצטרפות לשמות נוספים שנחשפו כאן, ובראשם של מנכ"ל מכבי חיפה, איתמר צ'יזיק, שנחשב למועמד מוביל לתפקיד באחד הדירקטוריונים, כנראה של חדשות ערוץ 2.

כמו כן מועמדים יחיאל (חיליק) גוטמן, הפרסומאי רמי סדן והפעיל החברתי משה קריף. בסך-הכול, 21 שמות עברו את השלבים המקדימים ברשות השנייה, ובכללם אישור משפטי ראשוני וועדת האיתור בראשותו של יעקב שחם.

בישיבה שהתקיימה ביום חמישי האחרון במועצת הרשות השנייה, נערך דיון באשר לפרסומים ב"גלובס" של שמות המועמדים לתפקידים בדירקטוריון.

היו"ר אילן אבישר הזהיר את חברי המועצה ואת אנשי הדרג המקצועי להימנע ממה שהוא כינה "הדלפות" של שמות לעיתונות. לדבריו, הדבר מביא לכך שגורמים בכירים אשר מועמדים מבקשים למשוך את מועמדותם.

ל"גלובס" נודע כי מנכ"ל פרטנר לשעבר, דוד אבנר, ביקש למשוך את מועמדותו לתפקיד יו"ר חדשות ערוץ 2, וכמוהו גם פרופ' שלמה קליש העומד בראש "ג'רוזלם גלובל ונצ'רס".

את תגובתו של לנקרי לא ניתן היה להשיג עד לפרסום הידיעה.

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא נתח שוק וצרכנות?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988