שרית חדד מצטרפת לצוות המנטורים של "THE VOICE"

בכך חותמת חדד את רשימת המנטורים של התוכנית, הכוללת את אביב גפן, שלומי שבת ורמי קליינשטיין ■ בזכיינית ערוץ 2 רשת טרם החליטו מתי תעלה התוכנית לשידור

הזמרת שרית חדד מצטרפת לצוות המנטורים של התוכנית "THE VOICE" ישראל שתשודר על-ידי זכיינית ערוץ 2 רשת. בכך חותמת חדד את רשימת המנטורים של התוכנית, אליה כבר הצטרפו אביב גפן, שלומי שבת ורמי קליינשטיין וכן יהודה עדר, שישמש כמנהל האמנותי של התוכנית.

ברשת טרם החליטו מתי תעלה התוכנית לשידור, אולם הצפי הוא שכבר בחודשים הקרובים היא תשודר בערוץ 2.

"THE VOICE" הינו פורמט חדש שבו 4 זמרים מובילים מתעשיית המוזיקה המקומית יהפכו למנטורים (מאמנים) בתוכנית. בשלב הראשון אמורים המנטורים להיות מושפעים מהקול בלבד של המתמודדים, מבלי שהם רואים את המתמודדים. אם המנטורים מתרשמים מהקול, הם לוחצים על כפתור, הכיסא מסתובב - ואז לראשונה רואים המנטורים את המתמודד.

פורמט "THE VOICE", שפותח על-ידי ג'ון דה מול (מיוצרי "האח הגדול"), הינו פורמט הולנדי. התוכנית "The Voice of Holland" הייתה התוכנית הכי מצליחה בהיסטוריה של תחנת RTL4 והשיגה מעל ל-50% רייטינג.

הפורמט, שנקנה לשידור על-ידי רשת NBC בארה"ב, הגיע גם שם לרייטינג נאה ואף זכה לצפייה של 15 מיליון צופים. מעבר לכך, הפורמט נמכר ליותר מ-35 מדינות ברחבי העולם, ביניהן אוקראינה, בריטניה, גרמניה, איטליה, פורטוגל, נורבגיה, שוודיה, דנמרק, הודו, אוסטרליה, מקסיקו, קנדה ועוד.

צרו איתנו קשר *5988