דוח אמון
2019
הנקראות ביותר

פרויקט פינוי-בינוי ענק בבת-ים: 1,000 דירות חדשות ייבנו

שלושת המתחמים ממוקמים ברחובות בר אילן והחשמונאים, ברחובות הנביאים והאורגים וברחובות בלפור ויצחק שדה

כ-1,000 יחידות דיור חדשות ייבנו בבת ים במסגרת שלוש תוכניות התחדשות עירונית שאושרו בוועדה המחוזית לתכנון ולבנייה מחוז ת"א. ‏

במתחם הראשון, ברחובות בר אילן והחשמונאים, אושרה תוכנית לפינוי בינוי במתחם מגורים קיים שכולל היום 172 דירות. בתוכנית החדשה ייבנו 546 דירות חדשות בזכויות בנייה של כ-61 אלף מ"ר בשטחים עיקריים למגורים, שיתפרסו על פני שישה בניינים בני 20 עד 29 קומות. כן תכלול התוכנית 450 מ"ר למסחר בקומות הקרקע שלאורך רחוב יוספטל, בריכת שחייה שכונתית בשטח 500 מ"ר ושטחי ציבוריים פתוחים.

במתחם השני, ברחובות הנביאים והאורגים, אושר פרויקט עיבוי בינוי ל-538 יחידות דיור קיימות. לשטח הקיים יתווספו 337 דירות, כך שהמתחם יכלול 875 דירות. הבניינים יהיו בגובה של שש קומות מעל קומת קרקע בתוספת קומת גג חלקית, כולל חדרי יציאה לגג. ‏

במתחם השלישי, ברחובות בלפור ויצחק שדה, אושרה תוכנית של החברות אבי את ניסים בובליל ובקר ב.י. חברה לבניין בע"מ. בתוכנית מתוכנן פינוי בינוי, שבו ייהרס בניין קיים שכולל 24 דירות ובניית בניין חדש בגובה 127.5 מטר עם עד 120 דירות חדשות, בשטח של לפחות 80 מ"ר כל אחת.

כל זאת בשטח 12,650 מ"ר עיקרי למגורים, כולל 150 מ"ר למסחר בקומת הקרקע לשימוש בית קפה או מסעדה עם חזית לכיוון רחוב בלפור או רחוב יצחק שדה. בנוסף יתווספו 1,800 מ"ר שטחי עיקריים למרפסות, כשכל מרפסת תהיה בשטח ממוצע של 15 מ"ר.

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא נדל"ן ותשתיות?
נושאים נוספים בהם תוכל/י להתעדכן
הסיפורים הגדולים של היום
גלובס טק
נתוני מסחר
שוק ההון
נתח שוק
דין וחשבון
הסיפורים הגדולים של השבוע
מטבעות דיגיטליים
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
עקבו אחרינו ברשתות