"סדר יום" נגד מנחם בן: השמיעו רק "שירים של הומואים"

בן, הידוע בדעותיו ההומופוביות, התעמת היום עם מפגינים שהפגינו מולו בכניסה למתחם קול ישראל בת"א ואמר להם: "אתם מושפעים מההומו-לסביים"

המחאה השקטה של צוות "סדר יום" נגד מינויו של מנחם בן: ביומיים האחרונים הושמעו במהלך התוכנית רק שירים של זמרים ומבצעים הומואים. צוות התוכנית השמיע ביומיים האחרונים שירים של הסמיתס ("Last night I dreamt"), אלטון ג'ון ("I'm still standing") ולהקת "נוער שוליים" ("לך איתה").

בן, הידוע בדעותיו ההומופוביות, התעמת היום (ב') עם מפגינים שהפגינו מולו בכניסה למתחם קול ישראל בתל-אביב. בין היתר ייחס בן את התנגדות להשתתפותו בתוכנית לצד קרן נויבך בהשפעה של הקהילה ההומוסקסואלית על המפגינים. "אתם מושפעים מההומו-לסביים", אמר בן למפגינים.

זמן קצר לאחר היציאה מבית "האח הגדול" לפני כשנה, יצר מנחם בן סערה ציבורית כאשר החל בשטף התבטאויות נגד הקהילה ההומוסקסואלית בישראל. בין היתר אמר אז בן כי הוא חושב שצריך להוציא את הומוסקסואליות מחוץ לחוק, וכי צריך לכלוא הומואים צעריים.

"אני אמנם בעד איסור בחוק עתידי על הומוסקסואליות, אבל החרגתי מכך את כל מי שהיה הומו קודם לכניסת החוק החדש, אם וכאשר. להם מותר. הם כבר היו, בהיתר המדינה", הסביר אז בן.