רביב דרוקר: "למה יאיר לפיד צריך מפלגה משלו? אגו. אין תשובה אחרת"

דרוקר בראיון ל"קלוז-אפ" בגלובס TV: "אני עומד מאחורי תחקיר ביביטורס" ■ על העיתונאים שעוברים לפוליטיקה: "צריכה להיות תקופת צינון; לא ארוץ לכנסת"

העיתונאי רביב דרוקר לא מתכוון ללכת בדרכם של הקולגות ולפנות לפוליטיקה, ואף טוען כי כל עיתונאי שמעוניין לחצות את הקווים ולהיכנס לחיים הפוליטיים צריך לגזור על עצמו תקופת צינון.

"אנשים כמו מיקי רוזנטל ועפר שלח - יש מישהו שראה אותם בטלוויזיה ולא ידע מה עמדותיהם הפוליטיות? יש מישהו שראה אותם בטלוויזיה ולא ידע מה הם חושבים על כל דבר? צריכה להיות תקופת צינון... לא כמשהו רגולטורי בחוק על אנשים שבממילא בקושי מוצאים פרנסה, אבל כל אחד מול עצמו", אומר דרוקר בתוכנית "קלוז-אפ" בגלובס TV.

- ומה איתך? תלך לכנסת?

"לא בשנים הקרובות. זה לא צפוי לקרות".

בתוכנית התייחס דרוקר גם לתחקיר ביביטורס והסכם הפשרה עם ערוץ 10: "אני עומד מאחורי התחקיר, ואין שום סיבה שלא. כי מי שיבחן את ההסכם ויודע לקרוא עברית יראה שאין שום דבר שנוגע לתחקיר שלי שכורסם או נסדק או נשרט או משהו כזה. אפילו לא עובדה אחת ולא חצי עובדה. זה מה שהיה חשוב".

צפו בתוכנית המלאה בה עוקץ דרוקר את יאיר לפיד ("למה הוא צריך מפלגה משלו?"), מתייחס לתוכניות לעתיד ("עסקים זה ממש לא בשבילי") ועוד.

הראיון עם דרוקר, חשוב לציין, נערך לפני ההכרזה של איחוד בין הליכוד וישראל ביתנו.

צרו איתנו קשר *5988