"מסמך הרפז" של הפוליטיקה - או התנהלות מטרידה של שר בכיר בליכוד?

מכתב שנכתב לכאורה על ידי יועצת של שר בכיר מאוד בליכוד, חתום בראשי התיבות מ.כ, מפרט שורה של מעשים לא ראויים שנעשו לכאורה בשנים האחרונות על ידי אותו שר ■ המכתב נשלח לחברי מרכז רבים בליכוד, והגיע לידי "גלובס"

המכתב שמסעיר את המערכת הפוליטית ואת מרכז הליכוד: למערכת "גלובס" הגיע בימים האחרונים מכתב שנכתב לכאורה על ידי יועצת שר בכיר מאוד בליכוד ובו היא מגוללת מסכת של התנהלות מטרידה, בעייתית ולא ראויה של אותו השר.

המכתב שנשלח בהעתקים לחברי מרכז רבים בליכוד, חתום בראשי תיבות מ.כ, ומפרט שורה של מעשים לא ראויים שנעשו לכאורה בשנים האחרונות על ידי השר. מהמכתב עולה עוד כי כלי תקשורת גדול גנז תחקיר שעסק בנושא.

המכתב נמצא בידי מערכת "גלובס" כבר מספר ימים אולם במערכת קיימת התלבטות האם לפרסם את תוכנו, מחשש שמדובר במכתב סרק שנכתב והופץ על ידי אויבים פוליטיים של השר ונועד להכשילו.

מנגד, אם יש אמת בדברים החמורים שעולים מן המכתב, ראוי שיחקרו בהקדם. במקרה כזה חשיפתו של המכתב היא הכרחית וראוי שמסמך כזה ייחשף לעיני הציבור ויסיר עננה מטרידה ובעייתית. בכל מקרה, בין אם המכתב נכתב על ידי אותה היועצת הכפופה לשר, ובין אם מדובר בניסיון חיסול פוליטי, חמור הדבר באותה המידה ומן הראוי לפתוח בחקירת הפרשה.

עתה עולה השאלה האם מדובר ב"מסמך הרפז" של הפוליטיקה או בהתנהלות מטרידה של בכיר בליכוד. כזכור, לפני כשנתיים נחשף מסמך שבתחילה כונה מסמך גלנט, ובו הנחיות לבניית תדמית חיובית לאחד המועמדים לתפקיד הרמטכ"ל, יואב גלנט, תוך הכפשת אחרים. המסמך, שפרסומו עורר סערה ציבורית, התגלה כמזויף, וכך רק גברה הסערה עקב המעשה החמור של זיופו וחוסר הבהירות לגבי השתלשלות האירועים סביבו. בתחילה נודע המסמך כ"מסמך גלנט", אך לאחר שפורסם שהמסמך זויף בידי בועז הרפז, שונה שמו ל"מסמך הרפז".

צרו איתנו קשר *5988