הופקדה תכנית למשרדים, מסחר ומלונאות במסגר בת"א

התכנית מציעה הגדלת אחוזי הבניה מ-200% המותרים כיום לתעשייה ל-500%, שהם 16,135 מ"ר עיקרי, לייעוד תעסוקה (משרדים), מסחר ומלונאות במגדל בן 22 קומות בגובה של כ-85 מטר מעל קומת הכניסה

הוועדה המחוזית לתכנון ולבניה מחוז תל אביב במשרד הפנים החליטה להפקיד את תוכנית מתחם כדורי בדרום תל אביב. התכנית חלה על מגרש בגודל של כ-3 דונם ברחוב המסגר 32א, בין הרחובות חומה ומגדל במזרח ורחוב המסגר במערב, בחלק שבין רחוב בית עובד בצפון והרכב בדרום. כיום המגרש ריק מבניה.

התכנית מציעה הגדלת אחוזי הבניה מ-200% המותרים כיום לתעשייה ל-500%, שהם 16,135 מ"ר עיקרי, לייעוד תעסוקה (משרדים), מסחר ומלונאות במגדל בן 22 קומות בגובה של כ-85 מטר מעל קומת הכניסה.

הקמת הבניין יהווה חלק משינויו של אזור רחוב המסגר, כיום אזור מוסכים מוזנח, לאזור תעסוקה מפותח. בקרבת המגרש פרויקטים נוספים העתידים לשנות את אופיו של האזור, כמו תכנית מתחם יצחק שדה ("חסן עראפה") החלה על השטח שמצידו המערבי של רחוב המסגר עד לדרך בגין, המציעה פינוי האזור המוזנח והקמת 12 מגדלי מגורים ומשרדים במתחם. התכנון המוצע מאפשר, כאמור, שימושים מעורבים: תעסוקה, מסחר ומלונאות .

לפני שבועיים פירסם "גלובס", כי חברת לוינשטיין הודיעה על ביטול עסקת קומבינציה עליה חתמה לפני שנתיים עם משפחת כדורי, בעלת המתחם, לפיה יקימו פרויקט משרדים במשותף. את התוכנית תכנן משרד אדם מזור אלי פירשט אדריכלים.

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא נדל"ן ותשתיות?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988