לאה גלובוס: "לבני הזוג נתניהו יש אהבה טהורה"

אשתו של יורם גלובוס באה חשבון עם התקשורת בעקבות סערת מעצר בעלה ■ עכשיו היא מבינה מה עובר על חברתה שרה נתניהו: "היא התעלתה על עצמה"

"מקומם אותי שאומרים עליי 'גולדן וומן', ברמיזה שהכול הלך לי קל. הדרך שלי הייתה קשה ומלאה מהמורות. בחיי הקודמים עם האקס שלי נאלצתי להיאבק ולעבוד מבוקר עד ליל. עבדתי 22 שנים מאוד קשה, למרות שמאוד אהבתי מה שעשיתי. הגעתי לארה"ב ללא שפה, ותוך זמן קצר של עבודה סיזיפית הפכתי להיות מכון יופי מוביל עם עובדים רבים ו-12 חדרי טיפול. דאגתי לרמת חיים גבוהה והובלתי לבית עם חצר ובריכה".

כך אומרת לאה גלובוס בראיון למגזין "ליידי גלובס". בעלה יורם גלובוס הוא הבעלים של קבוצת גלובוס, הכוללת בתוכה את גלובוס גרופ וגלובוס מקס, האמונה על חלק ניכר מתעשיית הפצת הסרטים ואולמות הקולנוע בישראל. לפני חודשיים הוכתה הקהילייה העסקית בתדהמה מכותרות על מעצר, חיפוש בביתם של הזוג גלובוס וחשדות להעלמת הכנסות בשווי מיליונים.

"אני חושבת המון על החיים, כי אני עומדת להיות בת 59", אומרת גלובוס. "הייתי שמחה לעבור לפינה רחוקה רק עם אנשים טובים, כי כל הרוע הזה עושה לנו לא טוב. הרוע כאן מאוד מפריע לי. אני לא מה שרואים מבחוץ. אני אדם אמיתי, לא יודעת מהו שקר. ממה שקרה למדתי הרבה.

"יורם מתרחק כל חייו מפרסום. הוא נקלע במקרה למקצוע שהפרסום הוא חלק ממנו. להיות מפורסם גורם לאנשים לרדות בך, להכות את הנפש שלך, ללא בירור מוקדם אם יש אמת מאחורי הדברים. האישה שאני קוראת עליה בעיתונים זו לא אני!

"דיברתי עם שרה נתניהו ביום הפרסום ושאלתי אותה: 'איך את עומדת ברוע הזה ובפרסום המושחת'? היא ענתה לי שהיא לא קוראת עיתונים ולא רואה טלוויזיה. היא התעלתה על עצמה, שמה את הכאב שלה בצד ודיברה עמי על הכאב שלי".

- את נחשבת לאחת החברות הקרובות ביותר של שרה נתניהו. איך את מתייחסת לפרסומים עליה?

"רתחתי על הפרסומים השקריים על שרה. אני מכירה בשרה צדדים נהדרים, ואין קשר בין מה שפורסם למציאות. במפגשים של שנים בימי שישי ובילויים של שעות יחד, אני מכירה אישה נהדרת ופסיכולוגית מצטיינת. שרה היא אישה חזקה ואמא למופת, ולא סתם ביבי מעריץ אותה.

"קוראים לי 'מכשפה', כי אני רואה הכול. מהמעט שפגעו ביורם, אני יודעת מה עובר עליה. הכתבות על שרה יצאו בסופי השבוע, וראיתי אותה נכנסת לביתנו חזקה. אפשר להשתגע מכתבות כאלה, ממה שעושים לה, אבל היא חזקה. אני מצטערת שהיא לא מתראיינת ומספרת את האמת שלה, אבל אני מבינה אותה. כשהתקשורת כל-כך פוגעת בך, אתה לא בוטח בה.

"היו לא מעט רגעים בחיי שהטלפון הראשון שקיבלתי היה משרה: כשאבי נפטר, כשעברתי דברים מסוימים. מהקרבה שלי אליהם והמקום הקשה שאנחנו עברנו, אני מבינה את מה שמעוללים להם.

"מדובר באנשים עם רגשות, משפחה, ילדים. איזה כתב שאל את עצמו פעם מה זה עושה למשפחה, לפני שבקלות הוא משחיר פנים. לגבינו, וגם לגבי שרה, פורסמו כל-כך הרבה פרטים שאני יודעת שהם פשוט אינם נכונים. גם אתה, כמו שרה, חווית על בשרך את עוצמות הרוע. ועדיין, אני לא רוצה שזה יישאר כפצע בתוכי".

בראיון אומרת גלובוס על הזוג נתניהו: "אתה יושב מולם ויודע שיש כאן חיבור חזק. זאת אהבה ענקית בעיניי. אצלנו בבית בקיסריה, בחשכת הקולנוע הביתי, קשה לשקר. בחושך ראיתי את הליטוף והמגע בהיסח הדעת. זה בא מתוך אהבה אמיתית וטהורה. אני רואה את זה בשפת הגוף שלהם. זה נמצא שם כל הזמן. כל מי שישב עמם, אפילו מעט, יאמר שהזוג הזה אוהב, ומי שיאמר אחרת פשוט מקנא ולא רוצה להכיר באמת".

*** הכתבה המלאה - במגזין "ליידי גלובס" הנמכר גם ברשת סטימצקי.

צרו איתנו קשר *5988