גולן טלקום במבצע - והפעם "רק" חודשיים חינם בלבד

התנאי במבצע הוא רישום באתר החברה עד לתאריך 30 באפריל בשעה 20:00 ■ המבצע מתקיים במקביל למבצע חבר מביא חבר שמציעה החברה

מי שחשב שהתחרות בסלולר עומדת לפני רגיעה, כנראה לא לקח בחשבון את התוכניות של חברת גולן טלקום, שממשיכה היום (ד') ויוצאת במבצע חדש של חודשיים חינם למצטרפים חדשים או מתניידים חדשים. לאחר מכן מחיר החבילה יעמוד על 99 שקל בחודש, מחירה הרגיל.

התנאי במבצע הוא רישום באתר החברה עד לתאריך 30 באפריל בשעה 20:00. תנאי נוסף הוא הפעלת כרטיס ה-SIM, שצריכה להתבצע עד לתאריך ה-5 במאי בשעה 20:00. לדוגמה, מנוי שיפעיל את כרטיס ה-SIM עד ה-24 באפריל ב-20:00 יתחיל לשלם על החבילה רק ב-25 ביוני.

יצוין, כי גולן טלקום ממשיכה באגרסיביות במבצעים שלה, כשהמבצע הנוכחי מצטרף במקביל למבצע חבר מביא חבר שמציעה החברה.

בנוסף הרחיבה גולן טלקום את מספר נקודות המכירה בבאג ובסט מובייל, בהן ניתן להירשם ולקבל את כרטיס ה-SIM מיידית (כ- 55 סניפים ברחבי הארץ). החל מאתמול החלה החברה להציע כרטיס SIM כפול המיועד לשימוש ברכב ללא תשלום חודשי, וכן הוסיפה יעדים בינלאומיים חדשים ל"חבילת גולן טלקום" ללא הגבלה, ביניהם אורוגוואי ואוקראינה.

IBI: "מדובר בבשורה לא טובה לחברות הסלולר"

אורי ליכט מ-IBI אמר בתגובה למבצע החדש של גולן טלקום, כי "מדובר בבשורה לא טובה לחברות הסלולר - זהו אחד המבצעים הכי אגרסיביים שזכורים לנו בשנים האחרונות. שני המבצעים מתקיימים במקביל, כך שמי שמביא חבר למבצע החדש של האפס שקלים לחודשים הראשונים, מקבל גם 200 שקלים מהמבצע הקודם של החבר מביא חבר. תזמון המבצע גם הוא מעניין מאד, כיוון שהמבצע של גולן ושל המתחרה הוט מובייל אמור היה להסתיים בימים הקרובים ולעלות חזרה לטווח של 89-99 שקלים בחודש - מה שקשה להאמין שיקרה עכשיו. הוט מובייל לא תוכל לסיים את המבצע שלה ולחזור ל'רמת מחירים שפויה'".

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא גלובס טק?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988