בן 14 חשף בפייסבוק התעללות מצד הוריו - והביא למעצרם

הנער מחיפה תיאר בעמוד הפייסבוק של המשטרה מסכת התעללויות פיזיות ומילוליות שנמשכת 6 שנים, מאז שהיה בן 8 ■ שוטר שהתכתב עם הנער בעקבות התלונה דובב אותו, והמידע הועבר לחוקרי תחנת חיפה – שעצרו את ההורים

נער בן 14 המתגורר בחיפה התלונן בעמוד הפייסבוק של משטרת ישראל על התעללות מצד הוריו והביא למעצרם. הוא תיאר מסכת התעללויות פיזיות ומילוליות שבוצעו במשך 6 שנים.

אמש האריך בית המשפט את מעצרם של ההורים עד יום שני בחשד להתעללות בחסר ישע.

ראש יחידת הניו-מדיה במשטרה, רב-פקד שרון ימינחה, האחראי על עמוד הפייסבוק הרשמי של הארגון, החל להתכתב עם הנער על מנת לדובב אותו ולקבל פרטים נוספים אודות ההתעללויות, שאותן עבר לטענתו במהלך ילדותו.

על-פי עדותו של הנער, הוריו ממשיכים להתעלל בו מאז שהיה בן 8. המידע הועבר לחוקרי משטרת חיפה ולחוקרי הנוער במחוז, שתחקרו את הנער. שוטרי התחנה עצרו את ההורים.

"על-פי החשד, הנער עבר התעללות באמצעות מכות, השמצות וקללות מצד הוריו", סיפר רב-פקד ערן שקד, דובר מחוז החוף במשטרה. "יש לנו יחידה מיוחדת ששייכת למחלקת הדוברות במשטרה, שמקיימת קשר רציף עם הגולשים 24 שעות ביממה. לאחר שהתקבלה הודעתו של הנער בעמוד הפייסבוק, התחלנו לדלות ממנו את הפרטים על מנת להבין במה מדובר ועד כמה הסיפור שלו רציני".

"רב-פקד ימינחה התקשר אליי כדי לעדכן אותי על הסיפור", הוסיף שקד. "התרשמתי כי מדובר בסיפור אמין ורציני, ומיד יצרתי קשר עם משטרת חיפה והסברתי להם אודות המקרה. הצלחנו לאתר את כתובתם ושמותיהם של הוריו".

שוטרי משטרת חיפה הגיעו לדירת המשפחה והביאו את הילד וההורים לתחנה המקומית, שם נגבו עדויות מההורים ומהנער.

"התרשמנו כי יש מספיק מקום לפעולות חקירה", הסביר רב-פקד שקד. "לאחר מכן עירבנו את מחלקת הסעד בחיפה בסיפור, והחקירה עדיין נמצאת בעיצומה".

צרו איתנו קשר *5988