חשד: בכירה במפעל הפיס ניסתה להרעיל עובדת בכירה אחרת

עובדת בכירה נעצרה בחשד שניסתה לפגוע בבכירה אחרת באמצעות המתכת הרעילה כספית ■ היא תועדה במצלמות האבטחה, והבוקר נעצרה ■ המשטרה פשטה על ביתה ועל משרדה והחוקרים מנסים כעת לגלות את המניע

קצין הביטחון הראשי של מפעל הפיס נדהם בשבוע שעבר כשצפה בסרטי מצלמות האבטחה של הבניין. על המסך נראתה בבירור דמותה של עובדת בכירה מאוד בארגון, בשעת לילה, כשהיא שופכת חומר מסוים על דלת משרדה של עובדת בכירה אחרת.

העובדת תועדה כשהיא פוסעת במסדרונות בבניין ההנהלה של מפעל הפיס בתל אביב. היא הייתה שם לבדה, והגיעה אל הדלת, שם שפכה את החומר.

אגף החקירות של המשטרה הוכנס לתמונה, והחומר נלקח לבדיקת מעבדה בחו"ל. בסוף השבוע התקבלו תוצאות הבדיקה, שקבעו כי החומר הוא המתכת הרעילה - כספית. מדובר במתכת רעילה במיוחד, שלא ניתן להשיג אותה בקלות.

הבוקר פשטו חוקרי המשטרה על ביתה של העובדת ששפכה את החומר, עצרו אותה וביצעו במקום חיפוש. משם הם המשיכו לחיפוש במשרדה בבית מפעל הפיס. הערב צפויה המשטרה לבקש מבית המשפט להאריך את מעצרה.

בשלב זה מייחסים לעובדת את החשד לגרימת חבלה חמורה בנסיבות מחמירות. עם זאת, במשטרה לא מוציאים מכלל אפשרות כי סעיף החשד יוחמר ככל שהחקירה תתקדם. החוקרים מנסים כעת לגלות את המניע למעשה, והאם היו לעובדת שותפים שסייעו לה להשיג את החומר הרעיל.

צרו איתנו קשר *5988