הנקראות ביותר

י.ח דימרי מכרה 210 יח"ד ברבעון בהיקף 217 מיליון שקל

מאז סיום הרבעון השני ועד תאריך חתימת הדוח מכרה החברה 82 יחידות דיור נוספות בתמורה כספית של כ-105 מיליון שקל

חברתי.ח דמרי בניה שבשליטת יגאל דמרי, פירסמה היום דוחות כספיים מהם עולה כי במהלך הרבעון השני של 2013 מכרה החברה 210 יחידות דיור בתמורה כספית של כ-217 מיליון שקל, לעומת מכירות של 98 יחידות דיור בסך של כ-117 מיליון שקל ברבעון הקודם. ברבעון המקביל אשתקד, מכרה החברה 134 יחידות דיור בסך של 154 מיליון שקל. במונחים כספיים, מדובר בגידול של כ-85% בתמורה הכספית בהשוואה לרבעון הקודם ובעלייה של כ-40% בתמורה הכספית ביחס לרבעון המקביל אשתקד.

מהדו"חות עולה עוד כי מאז סיום הרבעון השני ועד תאריך חתימת הדו"ח מכרה החברה 82 יחידות דיור נוספות בתמורה כספית של כ-105 מיליון שקל. נכון לסוף חודש יוני, החברה בונה 1,689 יחידות דיור ב-18 פרויקטים ברחבי הארץ, מתוכן נמכרו 762 יחידות דיור בתמורה כספית של כ-968 מיליון שקל. החברה סיימה למעשה את הרבעון השני של שנת 2013 עם גידול של כ-37% ברווח הנקי, לעומת רווח נקי של כ-17.5 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד.

יגאל דמרי, מנכ"ל ובעל השליטה בי.ח. דמרי, מסר כי "החברה מציגה ברבעון השני עלייה בהכנסות, הנובעת בעיקר מכך שמכרנו במהלך הרבעון 210 יח"ד דיור בפרויקטים הפרוסים ברחבי הארץ, ובחודשים יולי-אוגוסט מכרנו מעל ל-80 דירות נוספות. העלייה במכירות נובעת הן מהביקושים הגבוהים לדיור באזורים בהם אנו פעילים, והן מעוצמתו של המותג "י.ח. דמרי", המתחזק משנה לשנה, דבר המתבטא גם בלקוחות החוזרים, אשר רוכשים את דירתם השניה והשלישית מידי החברה. בחודשים האחרונים זכינו בשני מכרזים נוספים לבניית כ- 200 יחידות דיור בבאר שבע ובאופקים, ואנו ממשיכים לפעול לאיתור הזדמנויות לרכישת קרקעות, שיבטיחו את המשך צמיחתה של החברה בשנים הבאות".

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא נדל"ן ותשתיות?
אני מאשר/ת קבלת תוכן פירסומי מגלובס
נושאים נוספים בהם תוכל/י להתעדכן
גלובס טק
נתוני מסחר
שוק ההון
נתח שוק
דין וחשבון
הסיפורים הגדולים של השבוע
מטבעות דיגיטליים
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
עקבו אחרינו ברשתות