היתר הריסה לפרויקט במסגרת תמ"א 38 בצפון תל-אביב

במקום הבניינים הקיימים היום הכוללים 8 דירות סך-הכול בשתי קומות, ייבנה בניין אחד בגובה 5 קומות שיכלול 20 דירות חדשות

שני בנייני מגורים ישנים ברחוב הרוגי מלכות 6 ו-8 עומדים להיהרס במסגרת פרויקט תמ"א 38 שיבוצע על-פי התיקון השני לתמ"א המאפשר הריסה ובנייה מחדש. הפרויקט, אותו מקדמים בעלי הדירות יחד עם חברת קרן נדל"ן, קיבל היתר הריסה חפירה ודיפון, והעבודות צפויות להתחיל בעוד כשבועיים.

במקום הבניינים הקיימים היום הכוללים 8 דירות סך-הכול בשתי קומות, ייבנה בניין אחד בגובה 5 קומות שיכלול 20 דירות חדשות. על-פי ההסכם שנחתם עם החברה היזמית, בעלי הדירות הקיימות, ששטחן הממוצע נכון להיום עומד על כ-70 מ"ר, יקבלו בבניין החדש דירות דופלקס גן בשטח כ-120 מ"ר בנוי ועוד מרתף בשטח כ-30 מ"ר. בנוסף, לכל דירה תוצמד חניה תת-קרקעית.

יתר הדירות בפרויקט, 12 דירות, יהיו בנות 5 חדרים ופנטהאוזים. היקף ההשקעה בפרויקט מוערך בכ-27 מיליון שקל. על התכנון האדריכלי מופקד אדריכל גידי בר-אוריין. בהסכם עם בעלי הדירות ייצגה את החברה עו"ד דליה ישראלי, ואת בעלי הדירות ייצג עו"ד יוסי קלו.

לדברי גידי רבינוביץ', מבעלי קרן נדל"ן, "הליך התכנון והוצאת ההיתרים ארך זמן רב אך במהלכו למדנו את הדרך הנכונה, מה ניתן ומה לא וכדומה. בבניינים הבאים בשכונה שעם רבים מהם אנו בשלבים שונים של תכנון, אני מאמין כי הליך הוצאת ההיתרים יהיה חלק יותר ופשוט יותר".

צרו איתנו קשר *5988