דוח אמון
2019
הנקראות ביותר

הבורסה בתל אביב ננעלה בירידות; טבע ירדה 2.5%

אופציות המעו"ף למאי פקעו ברמה של 1,395.85 נקודות למדד ת"א 25 ■ מחזור המסחר הסתכם בכ-1.8 מיליארד שקל ■ אכזבה בארה"ב: לראשונה מזה 3 שנים - צמיחה שלילית ברבעון

הבורסה בת"א ננעלה היום (ה') בירידות שערים, לאחר פרסום האומדן השני לתמ"ג הרבעון הראשון בארה"ב, אשר הצביע על צמיחה שלילית של 1%, לראשונה מזה 3 שנים. אופציות המעו"ף למאי פקעו ברמה של 1,395.85 נקודות למדד ת"א 25.

מדד המעו"ף השיל מערכו 0.28% וננעל ברמה של 1,393.4 נק', ומדד תל אביב 100 ירד ב-0.36% לרמה של 1,256.9 נק'. מחזור המסחר הסתכם בכ-1.8 מיליארד שקל.

בוול סטריט ננעל אתמול המסחר בירידות שערים של עד 0.3% - מדד ה-S&P 500 התרחק מהשיא החדש שקבע ביום המסחר הקודם. באסיה המדדים ננעלו הבוקר במגמה מעורבת, כשהבנק המרכזי בסין הזרים עוד 10 מיליארד יואן (1.6 מיליארד דולר) למערכת הפיננסית באמצעות רכישות אג"ח, וגם באירופה נרשמת מגמה מעורבת.

אתמול היתה זו מניית סקיילקס שבשליטת אילן בן דב שריכזה את העניין הגדול בבורסה בת"א וצפוי לבלוט גם היום. המניה צנחה בסיום המסחר ב-45% לאחר שקיבלה מכתב מאיים מאת סמסונג הקוריאנית, שבו יצרנית מכשירי הסלולר רומזת כי סקיילקס לא עומדת ביעדי המכירות שהוצבו לה, ומציעה לקצר את תוקף הזיכיון שלה בתמורה לכך שלא תצטרך לעמוד ביעדים.

עונת הדוחות לרבעון הראשון תסתיים עד סוף השבוע ורוב החברות הגדולות כבר דיווחו על תוצאותיהן הכספיות. היום דיווחה אי.די.בי פתוח והחברה האם אי.די.בי. אחזקות צפויה גם היא לפרסם בקרוב את הדוחות.

בזק דיווחה הבוקר כי הרווח הנקי ברבעון הראשון של שנת 2014 הסתכם בכ-332 מיליון שקל, בהשוואה לכ- 348 מיליון שקל, ירידה של כ-4.6% בהשוואה לרבעון הראשון אשתקד.

אתמול דיווחו החברה לישראל , מגדל , גזית גלוב ועוד.

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא שוק ההון?
נושאים נוספים בהם תוכל/י להתעדכן
נדל"ן
גלובס טק
נתוני מסחר
נתח שוק
דין וחשבון
הסיפורים הגדולים של היום
מטבעות דיגיטליים
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
עקבו אחרינו ברשתות