ניסנקורן: "נפעל למיגור העוני, תוך שיפור שכר המינימום"

באירוע חילופי יו"ר ההסתדרות בבית ההסתדרות בת"א, אמר אבי ניסנקורן כי "העובדים במדינת ישראל עדיין צריכים שינוי עמוק"

יו"ר ההסתדרות הנבחר, אבי ניסנקורן, שייכנס לתפקידו ביום ראשון הקרוב, מתחייב לפעול למען מיגור העוני ולהעלאת שכר המינימום - כך אמר הערב (ה') ניסנקורן באירוע חילופי יו"ר ההסתדרות בבית ההסתדרות בתל-אביב.

"העובדים במדינת ישראל עדיין צריכים שינוי עמוק. החזון של מדינת ישראל לא היה שהיא תוביל בפערים חברתיים, החזון של מדינת ישראל לא היה שהעוני יהיה כל כך רחב, החזון של המדינה לא היה שיהיה כזה שסע חברתי וכזה אי שוויון. ואסור לנו להתבלבל, מדינת ישראל מובילה, לצערי, בקיצוניות של מדיניות כלכלית ימנית ואנחנו חייבים לעשות את השינוי, גם בשביל העובדים וגם בשביל החברה הישראלית", אמר ניסנקורן.

הוא אמר כי הוא "מבטיח שתנופת ההתארגנות לא רק תמשיך אלא תתחזק. אני אשקיע שם משאבים אדירים כי זה שינוי אמיתי ואנחנו ניאבק לצמצום פערים חברתיים לא משום שזה חלום כי אלא כי זו מציאות שחייבים להגיע אליה. אחרת, אבוי לנו כחברה.

"אנחנו נפעל למיגור העוני, תוך תיקון ושיפור שכר המינימום. לא יכול להיות מצב שאנשים עובדים, אפילו כששני בני הזוג עובדים, והם עדיין עניים והמשפחה ענייה. אף אחד לא רוצה לראות כך את המדינה אבל צריך לעשות את כל זה לא רק בדיבורים וסיסמאות אלא במעשים. אני מבטיח שאנחנו נפעל לעדכון שכר המינימום".

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988