הנקראות ביותר

שחקנית סמארטפונים חדשה בישראל - DOOGEE

החברה הסינית מציעה מגוון גדול של סמארטפונים עם מערכת ההפעלה אנדרואיד של גוגל במחיר של 400 שקל ועד 1,600 שקל

Doogee / צילום: יחצ
Doogee / צילום: יחצ

לאחרונה ענף הסמארטפונים עמוס מאוד ביצרניות סיניות ומותגים פרטיים שמציעים למכירה את המוצרים שלהם בארץ. היצרנית האחרונה להיכנס לשוק הרווי היא DOOGEE הסינית, המציעה למכירה מגוון גדול של סמארטפונים עם מערכת ההפעלה אנדרואיד של גוגל במחיר של 400 שקל ועד 1,600 שקל. המכשירים נמכרים בחנויות הסלולר הפרטיות ודרך אתר החברה: doogee.co.il.

"מבחר הסמארטפונים כולל מעבדים המגיעים לשמונה ליבות ומהווה בשורה של ממש לצרכן הישראלי, הנחשף למגוון גדול של מוצרים ממותג איכותי ויכול לבחור על פי רמת המחיר הנוחה לו", אומר צורי צדוק, מבעלי חברת SoftIT יבואנית DOOGEE. "כמו כן, טיפלנו באתגרים הגדולים ביבוא טלפונים מהמזרח והם מטען מקורי, חלקי חילוף ונרתיקים מקוריים".

דגם ה-FIND DG510 כולל מסך HD בגודל 5 אינץ', מעבד 4 ליבות במהירות 1.2 ג'יגה הרץ, זיכרון של 1 ג'יגה וזיכרון אחסון - 4 ג'יגה, כולל אפשרות הרחבה באמצעות כרטיס (עד 64 ג'יגה) ומצלמה עם חיישן 13 מגה פיקסל. המחיר: 1,000 שקל.

דגם Discovery 2 DG500c כולל מסך 5 אינץ' (לא HD), מעבד 4 ליבות במהירות 1.2 ג'יגה הרץ, זיכרון 1 ג'יגה וזיכרון אחסון - 4 ג'יגה, כולל אפשרות הרחבה באמצעות כרטיס (עד 64 ג'יגה) ומצלמה עם חיישן 12 מגה פיקסל. המחיר: 950 שקל.

דגם Rainbow DG210 כולל מסך 4.5 אינץ' (לא HD), מעבד כפול ליבה במהירות 1.2 ג'יגה הרץ, זיכרון חצי ג'יגה וזיכרון אחסון של 4 ג'יגה, כולל אפשרות הרחבה באמצעות כרטיס (עד 32 ג'יגה) ומצלמה עם חיישן 5 מגה פיקסל. המחיר: 600 שקל.

שלחו לי למייל את הדברים הכי החשובים שקרו השבוע בהייטק
נושאים נוספים בהם תוכל/י להתעדכן
נדל"ן
נתוני מסחר
שוק ההון
נתח שוק
דין וחשבון
הסיפורים הגדולים של השבוע
מטבעות דיגיטליים
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
עקבו אחרינו ברשתות