הנקראות ביותר

השיחה

הלביאות

במלון מריוט מרקי בטיימס סקוור בניו-יורק התקבצו בשבוע שעבר 1,300 נשים יהודיות מכל רחבי העולם, בוועידה השנתית של ארגון הנשים הפילנתרופיות "נשות אריה יהודה", ותרמו סכום כולל של 27 מיליון דולר לפרויקטים פילנתרופיים בארץ ובארה"ב. בין הדוברות הישראליות שנאמו בוועידה היו ח"כ יפעת קריב ממפלגת יש עתיד; הפילנתרופית שירה רודרמן, מנכ"לית קרן משפחת רודרמן; ח"כ תמר זנדברג ממפלגת מרצ; ובקי כספי, סגנית נשיא ומנכ"לית JFNA (ארגון יהודי צפון אפריקה) ישראל.

האופנועניסטים

מה עושים כדי למכור אופנוע מסוקס ב-162 אלף שקל? חטיבת BMW בדלק מוטורס הזמינה את נגן הג'אז, דקל בור, שהוא גם הפרזנטור העולמי של BMW Mottorad, להנעים את האווירה לקונים פוטנציאליים באולם התצוגה של BMW בתל-אביב. בין המוזמנים ליום המכירות המיוחד של 12 אופנועי BMW-GS במהדורה מוגבלת: איתן יוחננוף, הבעלים של רשת הסופרים יוחננוף; האחים אשר וצורי ג'רבי, יבואני עץ; עדי גולן, הבעלים של סוכנות הביטוח גמא גולן; ותא"ל במיל. אייל שליין. לדברי ברק כהן, מנהל חטיבת BMW בדלק מוטורס, כל האופנועים, הצבועים בצביעה מיוחדת של שחור מט, נמכרו באותו יום.

ערב טוב בינת

הבנים לבית משפחת זיסאפל - זהר, אחיו יהודה ובנו רועי - הזמינו ביום חמישי האחרון את לקוחות חברת בינת לאירוע הרמת כוסית לראש השנה ברמת החייל. "בעבר הפעלנו מחשבים אישיים רבי עוצמה במשרד, וכיום לכל אחד יש מחשב רב עוצמה בטלפון הנייד. בקרוב, כמות האפליקציות שעל הסלולר תהיה גדולה יותר מזו שבמשרד, דבר שיזניק גם בעתיד את הצורך בשירותי תקשורת ומחשוב", כך אמר באירוע יהודה זיסאפל, נשיא ויו"ר קבוצת רד-בינת; אלון בן צור, מנכ"ל בינת תקשורת מחשבים הוסיף ש"בינת הקימה דטה סנטר מתקדם בהר חוצבים בירושלים בהשקעה של עשרות מיליוני דולרים. על גבי פלטפורמה זו נציע את שירותי הענן שלנו, שישולבו בשירותי הענן של חברות עולמיות. לצורך כך חתמה בינת על הסכמי שיתוף פעולה עם ענקיות עולמיות כדוגמת CSC, אמזון, סיסקו וחברות נוספות". עוד באו לפזז לצלילי יהודית רביץ, עברי לידר ואברהם טל בחלק האמנותי של הערב: בועז מעוז, מנכ"ל סיסקו ישראל; דני נויברגר, המנכ"ל הפורש של EMC ישראל; שלומי פרייס, מנכ"ל נט-אפ ישראל; שמוליק ענתבי, מנהל אזור אגן הים התיכון ב-VMware; דני לאובר, מנכ"ל מיזם הסיבים האופטיים IBC; יאיר כץ, מנכ"ל רשת קפה עלית; סיגל רגב-רוזנברג, סמנכ "לית הכספים של קופ"ח מאוחדת ואחרים.

רואים צפון

מרכז רפואי פרטי לניתוחי עיניים בשם "מעין" נפתח בחיפה על ידי ארבעה יזמים: פרופ' חנא גרזוזי, מנהל מחלקת עיניים בבית החולים בני ציון בחיפה, שאמר כי "היוזמה נולדה בשל המחסור הכרוני בשירותי רפואה בתחום העיניים באזור הצפון"; ד"ר מודי נפתלי, לשעבר מנהל יחידת עיניים בבית החולים פוריה בטבריה; ד"ר דוד ישראלי, רופא בכיר בבית החולים כרמל בחיפה; וד"ר ירון לנג, לשעבר מנהל מחלקת עיניים וכיום רופא בכיר בבית החולים העמק בעפולה. מנכ"ל המרכז החדש הוא הראל מנור, שכיהן עד לאחרונה כמנהל הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בר אילן בצפת. באו לראות מקרוב: שמואל גנץ, מנכ"ל עיריית חיפה; ד"ר סוהיל אסעד, סגן ראש עיריית חיפה; וכן הקולגות פרופ' איתן בלומנטל, מנהל מחלקת עיניים בבית החולים רמב"ם; פרופ' אורנה גייר, מנהלת מחלקת עיניים בבית החולים כרמל; פרופ' אהוד אסיה, מנהל מחלקת עיניים בביה"ח מאיר; ד"ר דניאל בריסקו, מנהל מחלקת עיניים בביה"ח העמק ואחרים.

הגיעו לגשר

בכרמי יוסף, בבית של ישראל מקוב, יו"ר אגודת הידידים של תיאטרון גשר, התקיים במוצ"ש ערב פתיחת העונה בתיאטרון. "הערב הזה מוקדש לרעייתי נירה ז"ל", ציין מקוב, "'גשר' הוא תיאטרון פורץ דרך שהיצירתיות שלו גדלה משנה לשנה. אני זוכה לעבוד עם קבוצה מדהימה של שחקנים ועם במאי כמו יבגני אריה, שהוא יוצא דופן באיכויותיו". עו"ד אלי זהר, יו"ר התיאטרון, אמר כי "סיימנו שנה מוצלחת, ואני יכול להניח שהשנה הבאה תהיה מוצלחת כמו זו שחלפה, אך לא פחות מכך גם עם הרבה מאבקים לצד הגשמת חלומות". בסיום דבריו זהר הפתיע כשפצח בשירה של שיר רוסי מימי מלחמת העולם השנייה.

בין המאזינים: פרופ' יעקב פרנקל; ג'ניס ודני גילרמן; אתי וגד פרופר; סוזי ודן פרופר; כנה וזלמן שובל; ליזיקה ועמי שגיא; לנה קריינדלין, מנכ"לית תיאטרון גשר; רותי היילפרן, מנכ"לית אגודת הידידים ואחרים. שחקני הגשר הנעימו את זמנם של כל הנוכחים בהצגת קטעים מתוך ההצגות כמו "את ואני והמלחמה הבאה".

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
נושאים נוספים בהם תוכל/י להתעדכן
נדל"ן
גלובס טק
נתוני מסחר
שוק ההון
נתח שוק
דין וחשבון
מטבעות דיגיטליים
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
עקבו אחרינו ברשתות