דוח אמון
2019
הנקראות ביותר

סוני לאובמה: "בוחנים פלטפורמה חלופית לפרסום הסרט"

בחברה מתייחסים לדברי נשיא ארה"ב כי ההחלטה לבטל את פרסום הסרט על שליט צפון קוריאה הייתה טעות: "דיברנו עם הבית הלבן לפני ההחלטה"

נשיא ארה"ב ברק אובמה התייחס אתמול לפריצת ההאקרים למחשבי סוני,ואמר לעיתונאים שהאולפנים "עשו טעות" בכך שביטלו את הקרנת הבורה שהייתה מיועדת לכריסטמס, של הסרט "הראיון", המתאר התנקשות בדיקטטור של צפון קוריאה, קים ג'ונג און.

מנכ"ל סוני, מייקל ליינטון, הגיב להערותיו של אובמה באומרו שהאולפנים "לא התקפלו", וכי "הנשיא, העיתונות והציבור טועים בנוגע למה שאכן התרחש".

סוני ממשיכה להשיב מלחמה נגד הערותיו של הנשיא, ואומרת כי בחברה דיברו עם הבית הלבן לפני שוויתרו על ההקרנה של הסרט, שדירבן את ההאקרים מצפון קוריאה לחשוף את המסמכים הפנימיים הרגישים של האולפנים לעולם. "סוני קיימה שיחות רבות גם לפני וגם אחרי ההחלטה לבטל את ההקרנה ביום רביעי", כך אמר מקור לכתב בהוליווד.

סוני גם פרסמה הצהרה נוספת, המסבירה כי "ההחלטה היחידה שקיבלנו בנוגע לפרסום הסרט הייתה לא לפרסם אותו ביום חד המולד בקולנועים, לאחר שבעלי הקולנועים סירבו להקרין אותו". לדברי החברה היא בוחנת אפשרויות חלופיות שיאפשר לצפות בסרט בפלטפורמה אחרת, וכי "אנו עדיין מקווים שכל מי שירצה לראות את הסרט, תהיה לו הזדמנות לעשות זאת".

שלחו לי למייל את הדברים הכי החשובים שקרו השבוע בהייטק
נושאים נוספים בהם תוכל/י להתעדכן
הסיפורים הגדולים של היום
נדל"ן
נתוני מסחר
שוק ההון
נתח שוק
דין וחשבון
הסיפורים הגדולים של השבוע
מטבעות דיגיטליים
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
עקבו אחרינו ברשתות