הנקראות ביותר

תיעוד מזעזע: מוקדן בער"ן שולח צעיר שצלצל להתאבד

בתוכנית "הכול כלול" בערוץ 10 נחשפו הקלטות מטרידות של שיחה בין פונה לקבלת סיוע נפשי לבין מוקדן ער"ן ■ המוקדן: "אתה טעות, מנוול, מטריד, נודניק ואידיוט - לך תתאבד" ■ ער"ן: "מצרים על עוגמת הנפש; פעילות המתנדב הופסקה לאלתר"

בתוכנית "הכול כלול" עם סיוון כהן בערוץ 10 נחשפו אתמול הקלטות מטרידות ממוקד ער"ן לסיוע נפשי שבהן המוקדן השתמש באלימות מילולית קשה מול המתקשר שביקש תמיכה נפשית.

באחת ההקלטות המוקדן אמר לאיש שהתקשר אליו לקבלת עזרה נפשית "אתה מטריד - לך תתאבד". עוד בתמלילי השיחה המטרידה, המוקדן אמר למתקשר "אתה טעות. הטעות היא שאמא שלך הביאה אותך - חתיכת מנוול, לך תתאבד. אתה נודניק ואידיוט - לך תתאבד", חזר ואמר המוקדן.

נציין, כי בתוכנית "הכול כלול" לא הביאו את תחילת השיחה בין המתקשר למוקדן שבה התחיל ככל הנראה העימות בין המתקשר למוקדן, ולא הוצגו הדברים שהמתקשר אמר למוקדן - אך ספק אם הם היו כה חמורים שהצדיקו תגובה קשה כזו מצד המוקדן שאמור לספק תמיכה נפשית למתקשרים.

מער"ן מסרו בתגובה ל"הכול כלול", כי "הם רואים בחומרה רבה את התנהלות המוקדן ומצרים על עוגמת הנפש שנגרמה לפונה. זהו מקרה חריג שלא מעיד על עבודת הקודש הרגישה שעושים אלפי מתנדבי ער"ן. פעילותו של המתנדב בשיחה שהוקלטה הופסקה לאלתר".

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא נתח שוק וצרכנות?
נושאים נוספים בהם תוכל/י להתעדכן
נדל"ן
גלובס טק
נתוני מסחר
שוק ההון
דין וחשבון
הסיפורים הגדולים של השבוע
מטבעות דיגיטליים
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
עקבו אחרינו ברשתות