בעל חברת פרסום: "אורן חזן מתחמק מתשלום חובות"

מוקי גרוסברג טוען כי ביצע עבור חבר הכנסת עבודת פרסום למסעדה שהייתה בבעלותו ■ את התשלום קיבל בצ'קים, שלטענתו שבוטלו ולא שולמו בשנית ■ דוברו של חזן מכחיש: "הוא מנסה לעשות כסף קל באמצעות שקרים והכפשות"

אורן חזן / צילום: דוברות הכנסת
אורן חזן / צילום: דוברות הכנסת

איש הפרסום מוקי גרוסברג, בעליה של חברת פרסום בה נעזר בעבר אורן חזן לצורך קידום מסעדת הבשרים שהייתה בבעלותו באריאל, טוען כי חבר הכנסת חייב לו אלפי שקלים, שאותם הוא מתחמק מלהחזיר מאז שנת 2012.

בסביבתו של חזן דוחים את הטענות ומבהירים: "הוא מנסה לעשות כסף קל שלא כדין, באמצעות שקרים והכפשות".

בפוסט שפרסם בפייסבוק טוען גרוסברג כי חזן שילם על השירות שקיבל בצ'קים, שאותם ביטל לאחר מכן. אחרי שלטענתו ניסה בכל האמצעים העומדים לרשותו לקבל את הכסף על השירות שנתן לחזן, מסביר גרוסברג כי הוא חש כי אין לו מוצא אחר מלבד לתת ביטוי פומבי לסכסוך העסקי, ולכן פירסם את הפוסט.

גרוסברג העביר לידי חדשות 2 Online חלק מההתכתבויות בינו לבין ח"כ חזן בוואטסאפ בנוגע לדרישת החוב, שבהן כותב לו חזן כי יהיה עמו בקשר, ומבטיח שיקבעו לו פגישה.

"מזה כ-4 חודשים אני מנסה לשוב ולגבות את החוב, תוך שאני מתכתב איתו אישית ומדגיש בפניו שאיני מעוניין בפרסום הנושא, ואין לי כל כוונה להרע לו", כתב גרוסברג בחשבון הפייסבוק שלו. "נבחר הציבור לא מוצא זמן להיפגש או לשלם חס וחלילה. הצעתי לו לפרוס את חובו בתשלומים נוחים, אבל הוא דוחה ומתחכם כל הזמן בתירוצים מטופשים".

לטענת גרוסברג, הוא שוחח עם עוזריו של חזן וקבע איתם פגישות שבוטלו לאחר מכן, ואף שוחח עם עורך דינו של חבר הכנסת, שגם הוא התחמק לטענתו.

כשנשאל גרוסברג מדוע אינו תובע את חזן בבית המשפט, ענה כי הוא חושש שהתהליך המשפטי יתארך, ושעלותו תעלה בסופו של דבר על החוב הקיים. הוא הוסיף כי הסיבה לכך שפרסם את הסיפור רק כעת היא כי "הרתיח אותי שנוכל כזה הפך לחבר כנסת".

מדוברו של חבר הכנסת חזן נמסר: "מדובר באדם שהגיח לפתע ללא כל טענה מוקדמת, משום מקום, לאחר 4 שנים, ורק לאחר שחבר הכנסת חזן נבחר לכנסת, אותו אדם חשב שמצא דרך קלה לקבל לעצמו כספים שאינם מגיעים לו, על עבודה שלא ביצע, לאחר שהובהר לו מעורך הדין של החברה בע"מ שלא מגיע לו שום תשלום, ובטח שלא מגיע מחבר הכנסת חזן. הוא מנסה לעשות כסף קל שלא כדין, באמצעות שקרים הכפשות ושיימינג, ולא בדרך חוקית ומקובלת בה היה פועל אם אכן היו מגיעים לו כספים".

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא נתח שוק וצרכנות?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988